Райан Рейнольдс поделился новыми снимками в костюме Дэдпула

Райан Рейнольдс показав кілька нових закулісних кадрів з останнього трейлера «Головний герой», де він знову отримав можливість надіти свій костюм Дедпула.

Минуло кілька років з тих пір, як актор в останній раз повторив свою роль Дедпула в «Дедпул 2» Девіда Лейтча в 2018 році. З тих пір багато чого змінилося, в тому числі і сам персонаж, тепер він підтверджений Marvel Studios як частина Кіновсесвіту Марвел і з’явиться в «Дедпул 3», який в даний час знаходиться в розробці.

А поки вирішувалася доля персонажа, актор був зайнятий іншими проектами. Одним з них став новий фільм «Головний герой», в якому він возз’єднується з Тайко Вайтіті. Вони раніше працювали над розкритикованим критиками фільмом Мартіна Кемпбелла «Зелений ліхтар». У їх останньому спільному проекті Рейнольдс грає головного героя, а Вайтіті – головного лиходія. З огляду на це, вони об’єдналися в новому трейлері проекту, в якому відтворили своїх персонажів Marvel. Вайтіті з’явився в ролі Корга, кам’яної істоти з фільмів про Тора, в той час як Рейнольдс повторив роль Дедпула.

Так як Рейнольдс залишався весь час у костюмі, фанати сумнівалися, чи дійсно це був актор. Але тепер актор підтвердив, що він дійсно на знімальному майданчику одягався в костюм Дедпула. В історіях в Instagram він також пожартував про можливу крадіжку костюма, але Дісней постійно стежать за ним.

Райан Рейнольдс Дэдпул 3
Райан Рейнольдс Дэдпул 3 фото

На початку червня 2021 року Рейнольдс опублікував в соціальній мережі зображення маски Дедпула. Багато хто сприйняв це як щось пов’язане з «Дедпул 3» або вирішили, що він просто пожартував. Однак є ймовірність, що це якось пов’язано зі зйомками останнього рекламного ролика для «Головний герой». Вражає те, що актор міг дозволити комусь іншому носити костюм, так як це тільки рекламний ролик, а потім додати свій голос за кадром пізніше, але вирішив зробити це сам.

Рейнольдс хоче якомога більше брати участь у всіх проектах за участю Дедпула. Також раніше він визнавався, що отримує задоволення від подібних рекламних кампаній. Однак варто зазначити, що це відео, швидше за все, не канон Marvel, так що технічно це не перша поява Рейнольдса в ролі Дедпула в Кіновсесвіті Марвел. Багатьох міг ввести в оману Корг який з’явився в ролику, але ролик виключно для «Головного героя».

 

14/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *