в роли черной вдовы скарлетт йоханссон заменит флоренс пью

Коли з’ясувалося, що Олена Бєлова з’явиться в «Чорній вдові», більшість шанувальників припустили, що це означає, що студія вводить нову Чорну вдову в КВМ.

На користь цієї теорії говорить те, що Олена була Чорною Вдовою в коміксах, а Наташа померла після подій «Месники: Завершення». Студія просто не зможе обійтися без супер шпигунки в команді Нових Месників або навіть Громовержців.

Буквально на днях Кейт Шортланд, режисер «Чорної Вдови», підтвердила журналу Empire, що фільм дійсно зробить з Олени нову Чорну Вдову:

Кевін Фейдж зрозумів, що глядачі очікують історію походження, тому, звичайно, ми пішли в протилежному напрямку. Ми навіть не уявляли, якою чудовою буде Флоренс П’ю. Ми знали, що вона буде чудова, але ми не знали наскільки. Скарлетт була так люб’язна під час зйомок, вона навіть сказала: «Я передаю їй естафету Чорної Вдови». Так що ми створимо в КВМ ще одну жіночу сюжетну лінію.

Це, здається, спростовує ще одну теорію шанувальників. Багато в чому як теорія про те, що Рейчел Вайс буде грати Таскмайстера, що, як ми знаємо, не відповідає дійсності, деякі шанувальники вважали, що, оскільки Наташа носила жилетку Олени в «Месники: Війна нескінченності», це означало, що Олена померла в «Чорній Вдові».

Так ось, цілком можливо, що Наташа вірить, що Олена померла, але якщо фільм створюється для створення нової сюжетної лінії для Олени, це означає, що ми ще не раз побачимо її в майбутньому КВМ, і вона, очевидно, виживе в фільмі.

06/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *