Задержка Черной Вдовы не повлияет на временную шкалу 4 Фазы КВМ

Коронавірус змушує Голлівуд закрити виробництво всіх фільмів, але затримка «Чорної вдови» від Marvel, імовірно, не вплине на часову шкалу 4 Фази КВМ.

Оскільки Дісней були змушені відкласти свої фільми «Мулан» і «Нові мутанти», як і інші студії, через нинішню ситуацію в світі, вони були непохитні в тому, що «Чорна вдова», дата виходу якої 1 травня 2020 року, буде переноситися. Але сьогодні вони змінили свою думку, і оголосили, що переносять реліз фільму як мінімум на кілька місяців.

У «Чорній Вдові» Скарлетт Йоганссон грає Наташу Романов, месницю, яка змушена зустрітися зі своїм неспокійним минулим в КДБ і Червоною кімнатою. У фільмі Кейт Шортленд також знімалися Флоренс П’ю, Рейчел Вайс і Девід Гарбор. Дія фільму відбувається між «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності». «Чорна вдова» стане другим фільмом Marvel, який буде зніматися жінкою, оскільки режисером «Капітан Марвел» була Анни Боден.

Згідно Variety, джерело, близьке до Marvel, заявило, що відстрочений випуск «Чорної Вдови» не змінить поточний графік КВМ. Оскільки фільм є приквелом, в ньому досить мало подій, які можуть безпосередньо впливати на майбутні події. З майбутніх проектів, «Сокіл та Зимовий солдат» планується випустити на Disney + в серпні, «Вічні» вийдуть в кінотеатрах 6 листопада і «Ванда/Віжн» з’явиться на Disney + в грудні цього року.

18/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *