какое будущее ждет Алую Ведьму в Марвел

Режисер «ВандаВіжн», Як Шеффер, розповіла, що сцена після титрів серіалу була ключовою у визначенні майбутнього Багряної Відьми в Кінематографічному Всесвіті Marvel.

Очікувалося, що перше телешоу Marvel Studios змінить франшизу, але, врешті-решт, це була історія про Ванду, яка намагалася впоратися зі своїми травмами після розправи над Таносом. Однак це не означає, що в серіалі не були закладені сюжетні моменти які будуть грати ключову роль в майбутньому Кіновсесвіту Марвел.

Незважаючи на те, що Ванда була одним з ключових персонажів в «Месники: Ера Альтрон», вона в основному вважалася другорядним персонажем, оскільки головні Месники були в центрі уваги всієї франшизи Марвел. «ВандаВіжн» дозволив Marvel Studios розвинути її історію та показати як вона справляється з травмами минулого, починаючи зі смерті її батьків і закінчуючи трагічною смертю Віжена в «Месники: Війна нескінченності». Проект Disney + також розкрив нову сюжетну інформацію про героя, оскільки Агата Харкнесс вперше назвала її Багряною Відьмою, володаркою Магії Хаосу.

Каким будет будущее Алой Ведьмы в Марвел

У сцені після титрів «ВандаВіжн» Багряна Відьма вирішила усамітнитися і дізнатися більше про Даркхолд. Як і у випадку з більшістю подібних подій в Кіновсесвіті Марвел, це очікувано пояснює майбутнє Ванди в КВМ. Режисер Як Шеффер вирішила побільше розповісти про це в американському вечірньому шоу з Rolling Stone. Вона розповіла, що Ванда повинна буде усвідомити і пережити дві дуже важливі події перш ніж рухатися далі:

«Ми хотіли щоб для неї пройшло більше часу, і щоб вона була десь в ізоляції, десь, де вона відчувала б себе захищеною, і була одна. В кінцевому підсумку ми намагалися досягти двох цілей. По-перше, вона досягла деякої подібності прийняття і змогла комфортно жити одна. А друга мета полягала в тому, щоб те, що вона дізналася під час експерименту з Вествью, і те, що вона дізналася від Агати, розбудило в ній бажання дізнатися більше про себе, і Даркхолд став їй помічником в цьому.»

Обидва ці елементи вносять свій внесок і можуть навіть визначити майбутнє Ванди в КВМ. Умиротворення після життя повного нещасть дозволяє персонажу рухатися вперед по відношенню до свого колишнього «я». «ВандаВіжн» в повній мірі описав її травми і пригнічений стан, які загострилися після смерті Віжена. Але тепер вона може зайнятися і своєю сім’єю, адже Віжн, Томмі і Біллі зникли після того, як заклинання було знято. Але всі вони, як і Білий Віжн все ще існують, що може означати їх повернення на екрани в майбутньому.

Крім того, друга мета режисера фактично робить Ванду одним з найвпливовіших гравців в 4 Фазі Маверл. З огляду на її історію в коміксах багато хто очікував, що персонаж стане суперсильним на екрані, але цього ще не сталося. Замість цього були тільки натяки на її потенціал. У міру того як вона дізнається більше про себе і про те на що вона здатна, вона з більшою ймовірністю вийде зі своєї самоізоляції однією з найбільш сильних персонажів Кінематографічної Всесвіту Марвел.

03/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *