Династия Канга

Якщо ви хочете дізнатися про всі подробиці сцен після титрів фільму «Людина-мураха та Оса: Квантоманія», ви потрапили за адресою.

Яке майбутнє Канга в Marvel? Про що 2 сцени після титрів? Ти дізнаєшся всі подробиці тут.

Рекомендую також подивитися цей матеріал у відеоформаті:

Розбір 1 сцени після титрів «Людина-мураха та Оса: Квантоманія»

У першій сцені після титрів є щось досить загадкове, що ми точно не знали раніше про Канга. Нам показали три альтернативні версії Канга, які розповідають про те, як виник Завойовник. Той, кого ми зустрічали протягом усього фільму. І через це решті доводиться зібрати Раду Кангів.

Думаю у мене, як і у вас, постає запитання: Скільки всього їх прийшло?

Ми бачимо цілу кімнату, повну різних версій Канга. Я не впевнений на 100% хто перші три версії з них, тому що їхні імена не згадуються, але я можу припустити, хто є хто.

Рама-Тут

Рама Тут

Рама-Тут – одна з перших версій Канга, яка з’явилася у коміксах. Ця версія, яка живе у мирному майбутньому, занудьгувала та вирушила у минуле, до Єгипту. За допомогою своїх знань та технологій він став імператором, який правив єгипетським народом.

Саме в минулому цю версію Кангу було знайдено ФантастичноюЧетвіркою. Завдяки різним розслідуванням Реда Річардса, Рама-Тут вважається нащадком Ріда або, можливо, Доктора Дума. Ця версія також відома тим, що жила за часів Ен Сабах Нура, також відомого як Апокаліпсис.

Багряний Центуріон

Алый Центурион

Другою версією, яку ми бачимо в сцені після титрів, може бути Багряний Центуріон.

Так як у фільмі ми бачимо, що ця версія Канга має багато технологічних доробок. У коміксах ця версія з’являється тому, що Фантастична Четвірка змушує Рама-Тута тікати з минулого та знесиленого переміститися в сьогодення.

Там він зустрічає Доктора Дума, і, використовуючи його технології, створює собі новий костюм. Навіть набуває нової особи, досить злодійської, і називає себе Багряний Центуріон.

Варто згадати, що оскільки Канг жив у майбутньому, він став справді одержимий героїчною епохою Месників. Тому, якось у часі Месників, повністю змінив свою долю і минуле.

Як Багряний Центуріон, він вирушив у минуле, змінив істотну частину своєї історії і почав зображати їхнього союзника. Після тимчасового, але значно хаосу, який він влаштував, месники зрештою відправили його назад у свою часову шкалу.

Іммортус

Иммортус

Щодо третьої версії, яку ми бачимо у сцені після титрів, у мене є сумніви. Але найімовірніше він може бути адаптацією Іммортуса.

Певною мірою ми вже бачили версію Іммортус у Кіновсесвіті Марвел, у серіалі Локі, яка була лідером TVI. Що виділяє Іммортуса, так це те, що ця версія Канга є найстарішою.

Саме він вирішив об’єднатися із хранителями часу та створити TVI щоб захистити лінії часу. Крім цих версій, згаданих у залі засідань, ми бачимо сині версії Канга, схожі на видимих раніше в коміксах, версії тварин Кангів та інших дивних істот.

Рада Кангів тісно пов’язана з коміксами, тому що часові подорожі, які здійснив Канг, створили розгалуження, що створюють варіанти цього лиходія по всьому мультивсесвіті.

Хоча вважається, що є первинний Канг, від якого походять всі інші версії. На даний момент неясно, чи побачимо ми Канга Прайма в Кіновсесвіті Марвел.

Рада Кангів

Совет Кангов

Рада Кангів була групою наближених варіантів цього лиходія на чолі з Кангом Праймом. Метою Ради було усунення безлічі варіантів самого себе, що існували у всьому мультивсесвіті. У Ради Кангів, зрештою, з’явилися інші версії, такі як Колектив Кангів.

Слід зазначити, що у першій Раді Кангів були роботи-дублікати лиходія, тоді як у наступних версіях були допущені Канги різних видів. Деякі навіть були людьми.

Канг, до речі, був не єдиним, хто мав свою Раду варіантів. Є ще Рада Реда Річардса та Доктора Дума, які зустрічаються, щоб поговорити про долю самої реальності. У Кіновсесвіті Марвел нам покажуть зародження Династії Кангів, і ми побачимо, що перемогти цього лиходія не так просто.

Як результат, існує кілька версій у різних часових шкалах. Мені здається, що в нових Месниках ми побачимо, як ці версії Династії Кангів прагнуть контролювати всю реальність і як Месники протистоять цьому.

А в Секретних Війнах на нас, можливо, чекає повна руйнація реальності цими злими варіантами, які продовжать спроби контролю всі мультивсесвіти.

Розбір 2 сцени після титрів «Людина-мураха та Оса: Квантоманія»

локи 2

У ній ми опиняємося в минулому, я думаю 40-ті роки. Ми в театрі, завіса відкривши показує табличку з написом Віктор Тімлі.

З коміксів ми знаємо, що ця людина Тиха альтернатива Канга. За нею спостерігає Локі та Мобіус, який розповідає Локі що імовірно це звичайнісінька хороша людина зі звичайною роботою в театрі.

Це відсилання до коміксів і свого роду згадка про другий сезон Локі. Говорячи про комікси, як ми вже обговорили, існує безліч версій Канга і один з них Віктор Тімблі.

Як я вже сказав, Канг був одержимий героїчною епохою Месників, але коли його спроби контролювати її зазнали невдачі, він вирішив вирушити в 1901 рік, де вирішив непомітно для всіх створити свою імперію як людина Віктор Тімблі. Який був губернатором маленького містечка, також Віктор працював бізнесменом та винахідником.

Цей Канг прожив багато сотень років, видаючи себе за нащадків Віктора Тімблі. У той же час на цьому етапі він створив Хронополіс, цитадель поза часом, через яку він стежив за своїми завоюваннями протягом усіх часових ліній.

Виктор Тимбли

Ця версія Канга найбільше вплинула на те, що завдяки його технологіям народилася перша людина-факел Джим Хаммонд, який був андроїдом і який стане героєм. Крім того, технології, розроблені Віктором Тімлі, вплинуть навіть на розробки Ріда Річардса.

Все для того, щоб від початку спостерігати за підйомом героїчного віку Мстителів. І зібрати якнайбільше інформації, щоб дізнатися, як їх перемогти.

Повернемося до серіалу Локі. Тепер, коли головний герой знає, що TVI керувала одна з версій Канга, після його смерті структура повністю зміниться. Навіть здається, що Мобіус забув усе, що пережив у першому сезоні. У «Локі» ми напевно дізнаємося про всі подробиці цього. Можливо, разом вони подорожуватимуть у часі, збираючи інформацію, щоб зупинити Кангу.

Прем’єра другого сезону «Локі» відбудеться влітку цього року. І якщо другий сезон буде схожим на перший, ми, безумовно, побачимо, що цей серіал матиме великий вплив на майбутнє фільмів Marvel Studios.

І, звичайно ж, нам обов’язково відкриють нові секрети Канга, який повернеться в «Месники: Династія Канга» у 2025 році та «Месники: Секретні війни» у 2026 році.

03/03/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *