Человек-муравей и Оса: Квантомания

Династія Канга ось-ось з’явиться в Кіновсесвіті Марвел, а саме в «Людина-мураха та Оса: Квантоманія» від Marvel Studios.

Хочеш освіжити пам’ять чи взагалі не знаєш нічого, але хочеться розуміти що відбувається? Сьогодні ти дізнаєшся все, що тобі потрібно знати перш ніж побачити «Людина-мураха та Оса: Квантоманія».

«Людина-мураха»

Щоб розібратися в історії персонажів, повернемося до першого фільму про Людину Мураху. Там ми дізнаємося про Хенка Піма, одного з великих учених Землі, відомого також як перша Людина-мураха і творець Часток Піма.

Рекомендую також подивитися цей матеріал у відеоформаті:

Ці частинки здатні знижувати або збільшувати масу і зменшувати або збільшувати розмір будь-якої матерії, а також збільшувати щільність та міцність об’єкта.

Хенк створив ці частки у 1960 році за співпраці з агентством ЩИТ, разом з Ентоні Старком, батьком Тоні Старка. Скориставшись своїм винаходом, він створив костюм, який дозволив йому маніпулювати своїм розміром та спілкуватися з мурахами різних видів.

Також частинки допомогли розробити метальні диски, які дозволяли збільшити чи зменшити розмір будь-якого об’єкта.

Хенк багато років діяв у ролі Людини-Мурахи у команді зі своєю дружиною Джанет ван Дайн. Але під час однієї з місій його дружина пожертвувала собою, щоб знешкодити радянську ракету, яка була націлена у центр міста.

Джанет зменшилася до субатомних розмірів і безслідно загубилася у квантовому вимірі.

Після цього Хенк пішов зі ЩИТу і заснував власну компанію ПІМ Технолоджіс. Його метою всього життя стало дослідження квантового виміру, що містить безліч секретів і де він, ймовірно, зможе знайти свою дружину Джанет.

Після десятиліть роботи він познайомився з бізнесменом та вченим Дарреном Кросом. Даррен став учнем Піма, якого той сприймав як сина, але від якого приховував існування частинок Піма.

Дізнавшись про їх існування та можливості Крос став одержимий бажанням їх отримати. Він зробив все можливе, щоб компанія Піма і технології стали належати йому.

Через довгий час йому вдалося відтворити Частинки піма та костюм людини-мурахи. Але він назвав його Жовтий Жакет.

Хоуп розповіла Хенку про те, що відбувається, який почав шукати допомоги, щоб саботувати дослідження Кроса.

Человек-муравей и Оса желтый жакет

І тут ми вперше знайомимося зі Скоттом Ленгом.

Він тільки-но розлучився з дружиною, після шлюбу з якою в нього залишилася дочка на ім’я Кейсі і яку він дуже любить. Відсутність грошей і роботи підштовхнула Скотта разом з його другом Луїсом до крадіжки чогось, що вони зможуть продати і непогано заробити.

Їхньою метою став будинок вченого, де Ленг і знаходить костюм Людини-мурахи, який йому вдається вкрасти. Майже відразу Скотта ловить поліція. А Хенк побачив у ньому потенційного помічника в крадіжці костюма Жовтого Жакета Даррена Кроса.

Скотт, в обмін на зняття звинувачень, погоджується допомогти Хенку. Познайомившись із костюмом та його здібностями, чому його навчала Хоуп, він стає новою Людиною Мурахою.

Під час пограбування Кросса, Скотт Ленг потрапляє у його пастку і вперше бачить костюм Жовтого Жакета у дії. Бій приводить їх до будинку Кейсі, дочки Скотта. Намагаючись захистити свою дочку Скотт, нехтуючи небезпекою, зменшуватися до субатомних розмірів і знищує зсередини костюм Кроса.

Екстремальне зменшення рятує йому життя, але переносить у квантовий вимір де він виявляється замкнений у пастку. Однак йому вдалося вирватися з нього в останній момент завдяки одному з дисків Хенка. Таким чином, він повернувся в реальність і возз’єднався з дочкою.

«Перший месник: Протистояння»

Початком протистояння став Заковіанський договір, який був розроблений ООН, а його метою став облік та контроль усіх супергероїв, у тому числі й команди «Месників».

Через договір Залізна Людина та Капітан Америка розділилися на дві команди. Кеп почав пошук союзників для протистояння Тоні Старку, який визнав Заковіанський договір правильним і необхідним.

Одним із членів команди Кепа і став Скотт Ленг. Завдяки своєму костюму Хенка він зміг протистояти Тоні Старку та його команді. У сцені битви ми бачимо, що окрім зменшення Людина-мураха також може зрости до гігантських розмірів.

Хоча Скотт і дозволяє втекти Бакі Барнсу, Залізна Людина затримує його і Людина-мураха стає в’язнем в’язниці Старка.

«Людина-мураха та Оса»

Человек-муравей и Оса

У другому фільмі про Людину-мураху Скотту вдалося домовитися з урядом та з в’язниці повернуться додому. Але за кількох умов. Він не залишає територію будинку протягом двох років, перестає використовувати костюм мурахи і уникає будь-якого контакту з Хенком Пімом і Хоуп. Скотт погодиться на все, сподіваючись більше часу провести з Кейсі.

Одного разу його відвідує передбачення, в якому він бачить дружину Хенка, Джанет ван Дайн, яка досі ще не знайдена. Незважаючи ні на що, Скотт вирішує зв’язатися з Хенком, і той відправляє Хоуп викрасти його, щоб отримати більше інформації.

Тут ми дізнаємося, що Хенк і Хоуп, перебуваючи в бігах протягом багатьох років, працювали над будівництвом порталу для доступу в Квантовий вимір, щоб урятувати Джанет. І Скотт дав їм надію, що це можливо.

Причиною видінь Скотта стало перебування у квантовому вимірі, де він був опромінений квантовою енергією.

У міру розвитку сюжету ми бачимо, що Хоуп привласнила костюм і псевдонім своєї матері і стала Осою. Об’єднавшись з Людиною-мурахою в одну команду вони роблять все, щоб закінчити будівництво порталу і вирушити в квантовий вимір, доки не зустрічають на своєму шляху Примару, вона ж Ейва, і Лікаря Вільяма Фостера.

Человек-муравей и Оса призрак

Фостер з Хенком були давно знайомі і разом працювали над проектами в лабораторії ЩИТа. З Ейвою Старр Фостер познайомився коли та ще була дитиною. Вона стала жертвою експериментів над квантовою енергією.

Під час одного з них вона зазнала опромінення, а її батьки загинули. Після вибуху установки вона стала квантово нестійкою і набула здатності ставати невидимою. Їй дав притулок Вільям Фостер, колишній співробітник ЩИТу, який так само як і Хенк працював над проектом Голіаф.

Бажаючи зцілити Ейву, Фостер хоче отримати установку Піма і використати енергію квантового виміру щоб врятувати її. Хенк відмовляється допомогти їм і знаходить спосіб втекти разом зі Скотом та Хоуп.

Нарешті відкривши портал у квантовий вимір, їм вдається знайти Джанет, яка завдяки новим здібностям стабілізує квантову нестійкість Ейви. Скотт стає вільний і присвячує весь свій час доньці. Але в той же час продовжує допомагати Хенку, Джанет і Хоуп продовжують досліджувати квантовий вимір, щоб зібрати частинки, які б допомогли врятувати Ейву.

Але під час однієї з цих місій Скотт потрапляє в пастку після клацання Таноса, який за допомогою рукавички нескінченності знищує половину всесвіту, включаючи всю його команду.

«Месники: Завершення»

Мстители: Финал

«Месники: Завершення» це той фільм, в якому тема квантового виміру стає найактуальнішою. Саме в ньому Скотту вдається вибратися з виміру, але все, що він виявляє те, що у світі минуло п’ять років, хоча йому і здавалося, що він пробув у вимірі дуже короткий час.

Це сталося тому, що час і простір різні в квантовому вимірі і в реальності Землі. Після повернення Скотт побачив, що його маленька дочка вже стала підлітком. І зіткнувшись з кризою, яку переживає світ, він вирішує зустрітися з Месниками, що залишилися.

За допомогою квантового виміру вони знаходять спосіб повернутися назад у минуле в альтернативні виміри, щоб зібрати камені нескінченності і скасувати все, що зробив Танос. Як ви знаєте, місія вдалася і людина-мураха стала ключовою фігурою у виправленні всього.

«Локі»

локи и сильвия 1 сезон

У всій цій історії з квантовими вимірами не можна забувати і про Локі. Йому вдалося втекти під час подій фільму Месники. Але він був спійманий організацією TVA, яка стежить за будь-якими змінами у часі та просторі. Також Локі знайомиться з кількома версіями самого себе.

Найважливішою із них стала Сильвія, його жіноча версія. Наприкінці цієї історії Локі та Сильвія зустрічають лідера TVA. Він їм розповідає, що після війни між усіма мультивсесвітами, викликаною його варіантом відомим як Канг, він вирішив створити TVA для захисту себе від себе самого.

Це вперше, коли нас знайомлять із цим лиходієм у Кіновсесвіті Марвел.

Новий Танос повинен буде зустрітися з Месниками і вся різниця в тому, що у Канга багато варіантів з різних мультивсесвітів, які становлять велику небезпеку для існування самої реальності. Сильвія піддавшись ненависті до цього варіанту Канга вирішує вбити його, що призводить до руйнування часових ліній та створення нових відгалужень квантових вимірів.

«Людина-мураха та Оса: Квантоманія»

МОДОК Марвел

У новому фільмі про людину-мураху почнуть виявлятися наслідки всіх ухвалених рішень минулого.

Для початку ми дізнаємося, що Даррен Крос не помер, а подорож квантовим виміром закінчилася перетворенням на лиходія МОДОКа. Також ми, нарешті, зустрінемо Канга, який, мабуть, потрапив у пастку квантового виміру. І Скотта, який спробує допомогти йому втекти. Не усвідомлюючи, наскільки небезпечна ця істота.

У цій битві Скотт буде єдиним, хто може запобігти смерті своєї дочки та нової родини. Разом з появою великої загрози для Всесвіту, нова фаза Marvel починається з того, що Мультивсесвіт вибухне величезною війною космічних масштабів.

На даний момент це все, що вам потрібно знати перед переглядом «Людина-мураха та Оса: Квантоманія».

28/02/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *