Сценарий Черной вдовы был написан за 11 дней

Перший нарис сценарію «Чорної вдови» був завершений всього за 11 днів, але сценарист Ерік Пірсон додав, що після написання було внесено дуже багато змін.

Шанувальники Кіновсесвіту Марвел чекали сольного фільму про Наташу Романофф протягом багатьох років після того, як персонаж був вперше представлений в «Залізній людині 2». З тих пір Чорна вдова була опорою Кінематографічного Всесвіту Marvel, а Йоханссон з’явилася як персонаж в семи фільмах Marvel. Історія завершилося її трагічною смертю в кульмінації Саги нескінченності, «Месники: Завершення». Однак, незважаючи на цю смерть, фанатам є що показати.

«Чорна вдова» розповість про минуле Наташі через події, які відбулися між «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності». Ошелешена розпуском Месників в «Протистояння», Наташа шукає сім’ю зі свого минулого в надії звести рахунки. Це призведе її та її сестру Олену Бєлову (Флоренс П’ю) до протистояння з Таскмастером і його захопленням Червоної кімнати, місця, де обидві вони були виховані як професійні вбивці. Минуле Наташі також вплине на майбутнє Кіновсесвіту Марвел, оскільки вона збирається передати роль Чорної вдови Олені, яка з’явиться в серіалі «Соколине око» в цьому році.

почему сценарий Черной вдовы был написан за 11 дней

Як все це пов’язано воєдино буде розкрито в цю п’ятницю, коли «Чорна вдова» нарешті з’явиться в кінотеатрах, але очікування перегляду фільму тривало набагато довше ніж процес написання. Сценарист Ерік Пірсон розповів Variety, що на написання початкового ескізу «Чорної вдови» пішло всього 11 днів. Сценарист додав, що він провів час над створенням сценарію разом з главою Marvel Кевіном Файгі, Йоханссон, продюсером Брайаном Чапеком і режисером Кейт Шортленд. Коли у Пірсона було те, що він називає «планом», сценарист сказав, що було багато переробок перш ніж остаточний продукт був фактично завершено.

У нас все було в порядку, ми збиралися з Кевіном Файгі, співпродюсером Брайаном Чапеком і режисером Кейт Шортленд, а також багато розмовляли зі Скарлетт Йоханссон. Вона дзвонила, а я закріплював це в документі, який був схожий на фінальний план. І як тільки я розумію, що всі розуміють чого хочуть, я пишу швидко. Це був перший начерк, але ми багато чого змінили в результаті.

Те, що на створення сценарію «Чорної вдови» пішло так мало часу, не дивно. Мало того, що Marvel викладає свої плани на майбутні франшизи на роки вперед, у Пірсона також є роки вже відзнятих матеріалів, з яких можна витягти все, що потрібно знати про характер Наташі Романофф. Завдяки постійним натяків на її таємниче минуле, а також за роки проведені у співпраці з Месниками, фундамент для персонажа був закладений заздалегідь.

Проте, у такого швидкого створення сценарію є і недоліки. Ранні рецензії на «Чорну вдову» вказують на те, що сюжет, що лежить в основі фільму, містить деякі слабкі місця, головним чином в поділі уваги між Наташею і Оленою. У фільмі є подвійна функція: історія походження майбутньої Чорної вдови і остаточне прощання з оригінальною версією Кіновсесвіту Марвел. Але в кінцевому підсумку все буде залежати від реакції публіки.

08/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *