когда выйдет человек муравей 3

Продовження фільмів про Людину-мураху Marvel вирішили приправити унікальною атомсферою мультсеріала «Рік та Морті» від автора Джеффа Ловенесса, якого найняли для роботи над фільмом.

У всесвіті, населеному скандинавськими богами, суперсолдатами і космічними прибульцями, фільм «Людина-мураха» приніс атмосферу відпочинку від неймовірних подій в КВМ. Невеликі пригоди Скотта Ленга стали альтернативою епічним фільмам про Месників. Багатьом також сподобалася простота, з якою Пол Радд, через свого героя, ставився до подій в КВМ.

Перший «Людина-мураха» дебютував в 2015 році, відразу після успішного «Месники: Ера Альтрона». Після спільної сцени крадіжки у фільмі «Перший месник: Протистояння», персонажа вирішили не показувати в «Месники: Війна нескінченності». Однак, другий сольний фільм «Людина-мураха та Оса» пояснив його відсутність і підготував грунт для його подальшого повернення в «Месники: Завершення». Після цього настав період невизначеності щодо того, чи буде зніматися «Людина-мураха 3», але минулої осені з’явилися новини про те, що режисер Пейтон Рід повернеться до роботи над третьою частиною фільма про пригоди Скотта Ленга і, ймовірно, Оси (Еванджелін Ліллі ) і Хенка Піма (Майкл Дуглас).

«Людина-мураха 3» в даний час не має офіційної дати релізу, а Marvel Studios роблять все можливе, щоб зберегти інформацію в таємниці і дати Пейтону Ріду спокійно працювати над фільмом. Згідно THR, Marvel найняли автора і співпродюсера «Ріка та Морті» Джеффа Ловенесса для написання сценарію наступного фільму про Людину-мураху. Угода була підписана в той момент, коли коронавірус вперше торкнувся Голлівуда, і Ловенесс вже старанно працює над сценарієм.

автор рик и морти работает над человек муравей 3

«Рік та Морті», з його грубим почуттям гумору, підкресленим пафосом і розкритими персонажами, один з найпопулярніших мультсеріалів на сьогодні. Він швидко став одним з найулюбленіших критиками коміксів «Adult Swim», тому цілком зрозуміло, чому Marvel хочуть щоб один з його авторів працював над їх проектом. На додаток до «Ріка та Морті», Ловенесс має досвід роботи і з проектами Marvel, він написав безліч коміксів за участю таких персонажів як Нова, Грут і Надлюди.

Занадто рано навіть припускати, про що може бути сюжет «Людина-мураха 3» або коли він вийде. Традиційно, всі фільми про Людину-мураху випускалися відразу ж після фільмів про Месників, але в найближчих планах студії не планується зйомка «Месників 5».

05/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *