Человек муравей 3 назвали Quantumania

З огляду на величезну кількість контенту, що надходить від студії, ще один фільм «Людина-мураха» не здавався головним пріоритетом. І все ж, з огляду на наскільки важливим був квантовий вимір в «Месники: Завершення» та роль яку він буде грати в майбутньому КВМ, безперечно має сенс створити ще один фільм, присвячений персонажам тісно пов’язаними з квантовим світом.

Після представлення Скотта Ленга, Хенка Піма та його дочки Хоуп в першому фільмі «Людина-мураха», вся команда повернулася в «Людина-мураха та Оса» з приєднанням Оси на додаток до Людини-мурахи. Пара виявилася ефективною командою та разом з Хенком врятувала мати Хоуп, Джанет ван Дайн з квантового виміру. Потім був Танос в «Месники: Війна нескінченності», та всі, крім Скотта, були втрачені, але після подій «Завершення» сім’я Пім-Ван Дайна повернулася. Тепер два покоління Людей-Мурах та Ос готові до дії в третьому фільмі франшизи, де їм належить битися з одним з найгрізніших лиходіїв Marvel.

Оголошення про те, що «Людина-мураха 3» офіційно називається «Людина-мураха та Оса: Quantumania», було оголошено під час щорічної телеконференції Disney від студії Marvel. Крім розкриттям назви, також було підтверджено, що з’явиться лиходій, Канг Завойовник, якого грає Джонатан Мейджорс. Повернулися Пол Радд, Еванджелін Ліллі, Майкл Дуглас та Мішель Пфайффер, а також режисер Пейтон Рід. Крім того, Кетрін Ньютон приєднується до акторського складу в ролі старшої Кессі Ленг, дочки Скотта, замінюючи Емму Фурманн, що з’явилася в «Завершенні».

Ходять чутки про те, що Мейджорс бере участь в зйомках як Канг Завойовник в «Людина-мураха 3» вже кілька місяців, тому не дивно, що це нарешті підтвердили й Marvel.

когда выйдет Человек-муравей 3

Що стосується Канга, він персонаж Marvel з довгою та заплутаною історією, але по суті він лиходій, який подорожує в часі. Це безпосередньо пов’язує його з квантовим світом, який в «Завершенні» виявився ключовим для подорожі в часі.

Повна назва «Людина-мураха та Оса: Quantumania» також натякає на те, що квантовий вимір відіграє дуже важливу роль в фільмі. Але й змішання «Quantu» та «mania» це саме та назва, яке придумав би Скотт Ленг, якби він назвав фільм.

Ця весела та дурна назву ідеально підходить для більш безтурботного проекту «Людина-мураха». Буде цікаво подивитися як в КВМ адаптують Канга, та чи адаптують версію персонажа з кіміксов до атмосфери фільмів про Людину-мураху.

11/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *