Сериал Женщина-Халк будет состоять из 10 получасовых серий

Президент Marvel Studios Кевін Файгі підтвердив, що серіал «Жінка-Халк» для Disney + з Тетяною Маслані в головній ролі буде складатися з 10 півгодинних епізодів.

Шанувальники Кінематографічного Всесвіту Marvel всього в декількох днях від того щоб побачити початок 4 Фази й перший серіал на Disney +. Вихід «ВандаВіжн» знаменує собою нову Фазу КВМ. Тепер серіали на Disney + матимуть таке ж важливе значення для розповіді як й фільми.

Серіал про Дженніфер Уолтерс, також відомої як Жінка-Халк, стане одним з майбутніх серіалів Marvel. Очікується, що «Жінка-Халк» стане дебютом Дженніфер Уолтерс в КВМ та розповість про її життя в ролі гігантського зеленого супергероя та юриста. Marvel вибрали Тетяну Маслані на роль ще одного Халка в серіалі. Протягом всієї розробки «Жінка-Халк» багато хто звертав увагу на створену нею творчу команду, орієнтовану на комедію. Джессіка Гао з «Ріка та Морті» стала головним сценаристом, а режисерами епізодів стануть Кет Койро та Ана Валіа, які мають величезний досвід роботи з комедійними проектам.

Під час недавнього інтерв’ю IGN перед виходом «ВандаВіжн» президента Marvel Studios Кевіна Файгі запитали про кількість епізодів в нових серіалах Марвел. Файгі підтвердив, що вони планують в середньому створити близько шести годин контенту для всіх своїх шоу, але тривалість епізодів буде варіюватися в залежності від серіалу. Обговорюючи це Файгі підтвердив, що «Жінка-Халк» буде складатися з 10 півгодинних серій.

Сюжет Женщина-Халк

Плануємо приблизно шість годин контенту. Іноді це буде шість серій, іноді дев’ять, як у випадку з «ВандаВіжн». Іноді це буде 10 серій. До слова, «Жінка-Халк» буде складатися з 10 півгодинних епізодів.

Підтвердження кількості серій «Жінка-Халк» в даний час робить серіал найтривалішим за кількістю епіздово з усіх. Нещодавно було оголошено, що «ВандаВіжн» буде складатися з дев’яти епізодів, але тепер схоже, що «Жінка-Халк» перевершить його. Рішення зробити 9 коротших епізодів в «ВандаВіжн» було продиктовано класичними американськими сіткомами, на які буде схожий серіал. «Жінка-Халк», яка використовує аналогічний підхід щодо кількості та тривалості епізодів, з’явилася незабаром після того, як Файгі вперше згадав, що це буде півгодинна юридична комедія.

Підтвердження того, що 1 сезон «Жінка-Халк» буде складатися з десяти епізодів означає, що деякі з них можуть тривати більше півгодини. Десять півгодинних епізодів дають серіалу тільки п’ятьох годин контенту, а це на годину менше того, що, за словами Файгі є загальним планом для всіх шоу. Це може означати, що останні кілька епізодів «Жінка-Халк» можуть мати більш тривалий час.

13/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *