историю происхождения Женщины-Халк

Зараз про серіал відомо тільки те, що «Жінка-Халк» від Marvel на Disney + нам розповість про походження головного персонажа Дженніфер Уолтерс, як це показано в коміксах.

Серіал був анонсований влітку 2019 року на D23 разом з іншими майбутніми серіалами від Марвел, такими як «Міс Марвел» і «Місячний Лицар». Джессіка Гао, яка написала сценарій «Ріка та Морті» і «Силіконової долини», стане головним сценаристом. Інших новин про авторський та акторський склад поки немає, хоча в мережі ходять чутки про те, що зйомки фільму «Жінка-Халк» почнуться в липні цього року в Атланті.

Справжнє ім’я Жінки-Халк – Дженніфер Уолтерс. Вона двоюрідна сестра Брюса Беннера і працює адвокатом. Її перша поява в коміксах Marvel відбулася в 1980 році, в «Savage She-Hulk # 1». У коміксах Уолтерс отримала травму, і щоб допомогти їй, Беннеру довелося зробити їй переливання крові. Це призвело до того, що вона перетворилася в більш слабку версію Халка. Протягом багатьох років вона була членом Месників, Загону М, і навіть приєдналася до Фантастичної Четвірки. У той же час вона поступово ставала однією з найбільш сильних і могутніх персонажів Marvel, можливо, навіть сильніше Капітана Марвел і Багряної Відьми.

Згідно The Illuminerdi, кастинги які проводяться трохи розкрили деталі сюжету серіалу на Disney +. У них сказано, що Марвел шукають актрису, яка зіграє головну героїню, вона повинна раніше зніматися в комедіях і бути в віці від 26 до 34 років. Кастинг на роль Уолтерс відкритий для всіх рас, а це значить, що персонажа може зіграти хто завгодно. Що стосується сюжету, то в описі згадується Беннер, і що Дженніфер отримає свої здібності завдяки переливанню його крові після пострілу. У сюжеті також написано, що Дженніфер Уолтерс буде тісно пов’язана з командою Месників.

кто такая Женщина-Халк

Згадка Месників означає, що Уолтерс точно з’явиться в фільмах Marvel незабаром після серіалу, точно так само як міс Марвел і Місячний Лицар. З огляду на те, що Беннер є ключовою частиною історії походження Жінки-Халка, Марк Руффало, найімовірніше, також з’явиться в серіалі.

18/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *