Что случилось с телом Черной вдовы после смерти

Момент в «Чорній вдові» змушує задуматися про те, що трапилося з тілом Наташі після її смерті. Один з варіантів фанатів найбільш вірогідний, і він неймовірно доречний.

У сцені після титрів «Чорної вдови» Олена (Флоренс П’ю) відвідує могилу Наташі (Скарлетт Йоханссон), задаючи питання про те, що трапилося з її тілом після смерті. Після того, як вона померла в «Месники: Завершення», Клінт повернувся в свій час без тіла Наташі. Але вона померла на Вормірі в інший часовій шкалі, і сцена після титрів «Чорної вдови» підтверджує, що її могила знаходиться на Середньому Заході. Ці деталі ще більше ускладнюють обставини оточуючі тіло Наташі.

Дія «Чорної вдови» відбувається між «Перший месник: Протистояння» і «Месники: Війна нескінченності», де пояснюється чим займалася Наташа коли вона була в бігах після допомоги Стіву Роджерсу. Возз’єднання зі своєю «сім’єю» в Росії надихає її повернутися в США, врятувати ув’язнених Месників з в’язниці і зібрати групу разом, але пізніше Наташа жертвує собою щоб отримати Камінь душі в «Завершенні». Оскільки «Чорна вдова» показала як Наташа проводить час зі своєю прийомною сестрою Оленою, фільм, природно, повинен був описати її реакцію на смерть Наташі. Але глядачі, знайомі з обставинами смерті Наташі, були, ймовірно, здивовані, побачивши, що Олена відвідала даний надгробок.

Что случилось с телом Черной вдовы после ее смерти

Після того як Клінт повертається до решти Месників в «Завершенні», передбачалося, що тіло Наташі залишилося на Вормірі після того, як вона пожертвувала собою. Але, показуючи фізичну могилу Наташі Романової, глядачі більше не можуть припускати, що це обов’язково так. «Чорна Вдова» вже ніколи не дасть відповіді на питання, що сталося з її тілом і чи є воно в її могилі. Але з появою подорожей у часі і множинних вимірів в Кінематографічному Всесвіту Marvel з’явився ряд теорій щодо того, що сталося з тілом Наташі після її смерті. Але незалежно від того, якою буде відповідь, кожна з них доводить, що жертва Наташі не була забута.

Найбільш очевидною відповіддю буде те, що тіло Наташі залишилося на Вормірі після її смерті. Одна з теорій, яка просуває це твердження далі, полягає в тому, що її тіло могло зникнути в іншому вимірі в межах цієї тимчасової шкали після того, як вона стрибнула зі скелі. Зрештою, Гамора зустріла той же кінець, що і Наташа в фільмі «Війна нескінченності». Після трагічної смерті Наташі камера затримується на її тілі з висоти пташиного польоту і видно плями крові, але тіла Гамори немає. Але якщо тіло Гамори було навмисно видалено з місця її загибелі, за неї повернулася інша можливість повернутися в наш світ – Капітан Америка.

«Перший месник: Друга війна» і «Війна нескінченності» довели, що Стів і Наташа були тісно пов’язані. Стів в першу чергу солдат, і, якби він залишив поваленого товариша по службі, він би картав себе дуже довго. Останні моменти «Завершення» показують, що Капітан Америка подорожував в часі щоб повернути Камені Нескінченності на їх законні місця в часі. Хоча це могло бути логістично складно, Стів, можливо, повернувся, щоб повернути свого друга додому в її останній притулок. Якби це було в його силах, це найменше, що Стів зробив би для Наташі.

Смерть Наташі в «Завершенні» багатьма вважалася спірною, оскільки її похорони, як у Тоні Старка, ніколи не показувалися, незважаючи на її жертву. Але сцена після титрів «Чорної вдови» показує, що це не так. Якщо її тіло знаходиться в могилі, хтось (ймовірно, Стів) зробив неймовірну подорож щоб повернути його. Навіть якщо її тіла там немає, її товариші Месники вирішили вшанувати її. Сцена після титрів «Чорної вдови» показує її могилу, прикрашену численними букетами квітів і знаками уваги, доводячи, що люди, крім Месників, віддали їй данину поваги після її смерті.

15/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *