Шторм в комиксах люди икс

Автор «Людей Ікс» Джонатан Хікман підтвердив, що Шторм займе центральне місце в новому коміксі «Giant-Size X-Men» і повернеться після дворічної відсутності.

Створений Леном Вейном і Дейвом Кокрумом ще в 1975 році, Шторм довгий час вважалася однією з найважливіших Людей Ікс. Нещодавно вона стала мутантом Омега, чиї здібності не мають реальних обмежень, і тому вона вважається дуже цінним ресурсом для нації мутантів Кракоа.

Незважаючи на це, Шторм все ще не отримала розвитку як персонаж в поточному перезапуску Людей Ікс. Це досить дивно, враховуючи, що вона є одночасно членом Тихої Ради Кракоа і членом команди мародерів Кейт Прайд. Рада ніколи не була в центрі уваги в коміксах, а ось сама Кейт була в самому центрі сюжету коміксу «Marauders». Але багато читачів коміксів відчували, що з Штормом щось не так, як ніби вона перетворилася в Верховну Жрицю якоїсь нової релігії мутантів. В результаті автор «Людей Ікс», побачивши великий попит на неї, вирішив більше розповісти про її нинішній статус.

Даючи інтерв’ю журналу AiPT, Автор «Людей Ікс» Джонатан Хікман підтвердив, що Marvel дійсно збираються зробити сольний комікс про неї. Сам Хікман створить історію і сценарій, а графічним оформленням займеться один з кращих художників Марвел Рассел Даутерман.

перезапуск Шторм в комиксах люди икс

Потенціал Шторм на сторінках коміксів величезний. Хікман передбачає, що зможе в коміксі «Giant-Size X-Men» об’єднати єдиний сюжет, в центрі якого буде Шторм, яка буде важливою для майбутньої серії «Люди-Ікс». Це цікавий підхід, що передбачає переосмислення всієї суті «Giant-Size», історія про яких була однією з найбільш пам’ятних з тих пір, як вони з’явилися в «Second Genesis» в 1975 році.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *