Скарлетт Йоханссон назвала Черную Вдову семейной драмой

«Чорна вдова» буде перенесена, а час її майбутнього релізу поки не озвучено, але рекламна кампанія, яка була реалізована задовго до того, як фільм був перенесений, не збирається зупинятися, всі промо матеріали на сайтах і в журналах продовжують виходити.

Раніше ми знайшли нову інформацію про фільм в новому номера Empire в Великобританії, але в цю п’ятницю новий випуск Total Film з’явиться з Чорної Вдовою на обкладинці.

Total Film опублікував попередній перегляд обкладинки номера, в якому є цитата Скарлетт Йоганссон, яка пояснює, чому місію Наташі в цьому фільмі можна назвати драматичною:

«Я думаю, що частина генія Кевіна Фейджа в тому, що він завжди думає про те, чого фанати очікують від цих фільмів, а потім дає їм те, про що вони ніколи не могли і мріяти», – додає Йоганссон. «Місія Наташі Романофф в сімейній драмі – найменш очікувана річ, і мені потрібно було докласти всі свої сили, щоб це зобразити».

промо постер фильма Черная Вдова

У фільму «Чорна вдова» все ще немає нової дати випуску, а Дісней все ще обговорює варіанти того, як вчинити з фільмом, чекати відкриття кінотеатрів або випустити в платний цифровий прокат.

01/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *