кто такой Танос марвел

Могутній Титан Танос подорожує по всесвіту в пошуках Каменів Нескінченності, маючи намір використовувати їх безмежну силу в шокуючих цілях.

Заради Смерті

Уродженець планети Титан, Танос бачив небезпеку, в якій опинився його народ через перенаселення, і запропонував суворе рішення — знищення половини населення, навмання і без упереджень, щоб зробити життя краще для планети в цілому. Його ідеї і його самого уникали як божевільного, але його планету дійсно зрештою спіткала загибель через брак ресурсів, необхідних для задоволення потреб.

З непохитною впевненістю в тому, що Всесвіт перебуває в тій же небезпеки, що і Титан, Танос став силою, що несе смерть і руйнування з планети на планету, з незліченними легіонами солдатів і слуг у своєму розпорядженні. Знищуючи цілі раси і планети в, як він вважає, переповненому всесвіті. Він найчастіше працює через підданих для досягнення своїх цілей, але в особливих обставинах вступає в сутички сам.

Танос не раз крав дітей у галактичних видів, яких знищив, і ростив їх як своїх власних. Деяких з цих дітей він навчав мистецтву вбивства і війни, що робило їх одними з найбільш смертоносних вбивць, яких тільки можна собі уявити. Танос також дав потужні артефакти людям, які, на його думку, будуть використовувати їх для поширення смерті в ключових місцях серед галактик.

Танос прагнув роздобути Камені Нескінченності, шість об’єктів величезної сили, розкиданих по всьому Всесвіту, і винайшов Рукавичку Нескінченності, щоб використовувати їх силу.

Танос

Титан серед людей

Своїми розмірами Танос на 2 голови вище середньої людини або гуманоїда, з потужними м’язами, широким обличчям і фіолетовим відтінком шкіри. Він часто носить захисний костюм з обладунків і його фізична міць величезна, тільки Халк може зрівнятися з ним в силі.

Невідомо, чи використовує він зброю для досягнення своїх цілей, єдиний артефакт, який він завжди тримає у себе це Рукавичка Нескінченності. Зроблена з металу Уру на Нідавелірі – батьківщині гномів ковалів, під примусом Таноса, Рукавичка Нескінченності дозволяє своєму власникові приборкати силу кожного каменю нескінченності доданого до неї. Після того, як він роздобув всі шість Каменів, Танос стає найпотужнішим істотою у Всесвіті.

Велика Мішень

Через його дії, список тих, хто вважає Таноса ворогом, величезний, хоча він і придбав кілька особливо помітних супротивників. Перш за все серед них будуть його дочки Небула і Гамора, після того як вони звернуться проти нього і будуть жадати його смерті. Крім Вартових Галактики і Небули, воїн Дракс, також сподівається стати вбивцею Таноса, оскільки він прагне помститися за смерть своєї дружини і дочки.

Весь корпус Нови, міжгалактичної поліції Ксандарії, також виступає проти Таноса, коли він шукає Камені Нескінченності, а Вартові Галактики служать свого роду продовженням їх захисного фронту.

Після вбивства Хеймдалла, Локі та інших асгардців Танос викликає величезну ненависть Тора, асгардского бога грому. Після вбивства Гамори він заслуговує ненависть Пітера Квілла, Зоряного Лорда. Незважаючи на те, що Месники більше офіційно не існують як команда, більшість супергероїв, разом з союзниками, такими як Доктор Стрендж, Людина-Павук і Чорна Пантера, також виступають проти нього, коли рукавичка Таноса містила в собі всі камені нескінченності.

Танос и Тор

Діти і піддані

Танос, не має справжніх друзів або близьких довірених осіб, в основному взаємодіє з істотами, що перебувають під його рабством і командуванням, поряд з тими, кого він вважає своїми дітьми. Якийсь час його часто супроводжував високопоставлений слуга, якого називали інший, людина, яка говорила від імені свого господаря і могла погрожувати від імені Таноса.

Вбивця Гамора і воїн Небула дочки Таноса виховані ним на Титані, після знищення їх рас. У той час як Танос нехтує Небулою, не висловлюючи ніяких сумнівів в тому, щоб мучити її при будь-якому проступку, Гамору він дійсно любить, сподіваючись, що вона коли-небудь змінить його як правителя. Зрештою, обидві жінки вириваються з його жорстокого виховання, щоб прокласти свій власний шлях у Всесвіті і стати його противниками. Воєначальник Крі Ронан Обвинувач також спочатку допомагає Таносу в пошуках каменів, але коли Ронан усвідомлює свою справжню силу, він починає діяти самостійно, щоб претендувати на камені самому.

гамора и небула

Під час свого прагнення роздобути Камені Нескінченності Танос наказує могутній четвірці галактичних вбивць: Ебонітовій Пасті, Проксимі Міднайт, Корвусу Глефу і Каллу Обсидіану, іменованими дітьми Таноса, виконувати його накази по галактиках. Повністю віддані своєму господареві, вони з майже релігійним завзяттям служать Таносу і допомагають йому збирати каміння. Коли Танос дізнається про смерть Мо, він висловлює жаль з приводу втрати, що зовсім не властиво Титану.

Ворожі інтриги

Танос наказав вступити в контакт з Локі з Асгарда, щоб заповісти йому особливий скіпетр, який він міг би використовувати, щоб сіяти хаос на Землі. Коли план Локі провалився і викликав не тільки створення Месників – наймогутніших героїв планети, а й ядерну зброю, відправлену назад через червоточину Чітаурі. Танос дізнавшись про грізну оборону землі і, був радий цьому передчуваючи їх знищення в майбутньому.

Після цього Танос відправив Ронана з місією на Ксандр для отримання каменю нескінченності, а Гаморі і Небулі доручив допомогти йому. На жаль для Таноса, всі троє ополчилися проти нього в ході наступних подій, і він втратив камінь нескінченності. Через деякий час, Небулі вдалося потрапити на борт цього корабля і мало не вбити Таноса, але він зумів захопити її в полон.

У слідстві цього Танос почав особисто прикладати зусилля щоб зібрати всі шість Каменів Нескінченності. Після невдалого нападу на планету Ксандар, він зупинив космічний корабель асгардців, щоб забрати магічний камінь у Локі. Звідти Танос відправився на планету ЗнамоДе, щоб забрати камінь реальності у Колекціонера, і возз’єднався зі своєю прийомною дочкою Гаморою.

Танос и Гамора

Взявши її з собою, Танос повернувся на свій корабель і розповів про триваючі тортури заточеної Небули. Це зламало волю Гамори, і вона сказала Таносу, що Камінь душі можна знайти на планеті Вормир. Разом Танос і Гамора вирушили в Вормиру і зустрілися з істотою, відповідальним за турботу про Камені Душі, Червоним Черепом, який сказав Таносу, що він повинен пожертвувати чимось, що він любив, в якості ціни за володіння каменем. Після насмішок Гаморы за віру в те, що Танос не здатний любити що-небудь, Танос в сльозах вбив її, а потім був обдарований Каменем Душі—підтверджуючи свою любов до Гамори, навіть коли він покінчив з її життям.

Потім Танос повернувся до свого рідного світу Титану, щоб протистояти об’єднаним силам Залізної Людини, Доктора Стренджа, Людини-павука і членів Вартових Галактики. До них приєдналася втекла Небула, героям майже вдалося підпорядкувати Таноса і забрати у нього рукавичку, але відчай і гнів Зоряного Лорда, який дізнався про вбивство Гамори, завадили їх зусиллям. Це дозволило Таносу забрати камінь часу у Стренджа. З ще одним каменем Танос відправився на Землю, щоб завершити свої пошуки.

перчатка таноса

На Землі Танос зіткнувся з рештою Месників і їх союзниками в Ваканді. Хоча Багряній Відьмі вдалося знищити камінь розуму, а разом з ним і Віжена, перш ніж Танос зміг на нього претендувати, Титан просто використовував свій недавно здобутий камінь часу, щоб повернути минуле. Він вирвав камінь з чола Віжена і зібрав всі шість Каменів Нескінченності разом у своїй рукавичці.

Тор прилетів зі своєю новою зброєю, Штормбрейкером і встромив його в груди Таноса, щоб убити його. Ослабнувши, Танос все ще мав достатню силу, щоб використовувати свою руку в рукавичці, щоб клацнути пальцями і виконати свою особисту місію по знищенню половини всього життя у Всесвіті, ефективно вигравши війну, яку він почав. На мить Танос опинився в ефірному ландшафті, розмовляючи з дитячою версією Гамори, яку він вперше зустрів. Він сказав цьому образу маленької дівчинки, що, хоча він досяг своєї мети, це коштувало йому всього. Повернувшись на поле битви в Ваканді, Танос зміг телепортуватися, залишивши Тора та інших в жаху дивитися, як їхні друзі і союзники розпадаються завдяки силі Рукавички Нескінченності.

Пізніше, в хатині, в мирний, безтурботний ранок в прекрасному світі, Танос посміхнувся, вважаючи, що він приніс порятунок всього Всесвіту.

07/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *