Что если... Гамора в броне Таноса

Disney випустили новий постер з персонажами мультсеріалу «Що якщо …?». Фінальний епізод сезону, в якому представлені небачені раніше дизайн і костюм Гамори.

Новий рекламний плакат до фінального епізоду 1 сезону серіалу «Що, якщо …?» від студії Marvel був випущений буквально на днях. Глядачам показали альтернативну версію Гамори з Вартових Галактики. «Що якщо…?» – це анімаційний серіал-антологія, що випускається щотижня на Disney + відповідно до альтернативних часових рамках Кінематографічного Всесвіту Marvel і розказаний космічною істотою Уату Спостерігачем. Дев’ятий і останній епізод першого сезону (назва поки невідомо) повинен вийти на цьому тижні і обіцяє стати захоплюючим завершенням.

Як і кожного тижня, Marvel чекали декількох днів перед виходом в ефір епізоду, щоб розкрити персонажа який займає центральне місце в цій конкретній історії. Гамора з’явилася на першому великому постері серіалу, але її ще не бачили в самому серіалі. Тепер здається, що вона нарешті вступить в битву, і вона ніколи не була так затребувана як зараз. Після шокуючих подій 1-го сезону 8-го епізоду «Що, якщо … Альтрон переміг?», Цілком ймовірно, що Спостерігач збирається повторно відвідати всіх окремих героїв 1-го сезону і завербувати їх для битви з Альтроном, який отримав силу Каменів Нескінченності і загрожує всьому Мультивсесвіту.

Гамора стала Таносом Что если...

У новому постері, опублікованому в Твіттері Marvel Studios, Marvel підтвердили: «Гамора прибула!». Колишній Страж Галактики показаний в броні Титана, свого прийомного батька Таноса з фільмів «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення». Як і у випадку з щотижневим рекламним постером, на задньому фоні Гамори представлені кільця зображень з різних часових рамок серіалу, що має на увазі об’єднання паралельних героїв і лиходіїв.

Як раніше було видно на першому плакаті з декількома персонажами, Гамора також тримає і двосічний меч Таноса, останній раз його бачили в битві проти Месників. Зброя – один з найнебезпечніших артефактів Таноса, і наявність його у Гамори має на увазі, що вона успадкувала його від лиходія після його смерті або забрала силою. Ще невідомо, чи з’явиться сам Танос в наступному епізоді.

Що відрізняє цю версію Гамори від тієї, яка знайома аудиторії по основній хронології КВМ? Можливо, ця Гамора була вихована вірною своєму батькові-Титану і хоче помститися за нього? В якості альтернативи, це може бути більш безжальна Гамора, що повалила могутнього Таноса і взяла його зброю собі. Як і в будь-якій історії «Що, якщо …?», варіанти і можливості того, що відбувається просто безмежні.

Епізод минулого тижня закінчився тим, що Спостерігач звернувся за допомогою до Темного Доктора Стренджа з 4-го епізоду 1 сезону «Що, якщо … Доктор Стрендж втратив серце замість рук?». Нова версія Гамори може об’єднається з капітаном Картером, Доктором Стрендж і Тором-тусовщиком, але все ж є ймовірність, що вона виявиться на стороні зла. На даний момент ця нова інтерпретація героя Marvel залишається загадкою, а її передісторія, ймовірно, буде зберігатися в секреті до виходу епізоду в ефір. 9 епізод 1 сезону «Що, якщо …?» вийде в середу, 6 жовтня 2021 року.

05/10/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *