Студия Marvel может вернуть Таноса в КВМ

Після того як Сага Нескінченності плачевно закінчилася для Таноса, з’явилися чутки, що Marvel Studios ще не повністю закінчили з Божевільним Титаном. Незважаючи на те, що він двічі помер в «Месники: Завершення», нові чутки говорять, що ми якимось чином побачимо його в майбутньому.

Днями, від одного з надійних джерел наближених до студії (зазвичай всі його повідомлення підтверджувалися), з’явилося повідомлення, що Marvel Studios будують плани щодо того, як знову повернутися Таноса в майбутніх фільмах КВМ.

Звичайно, цього не станеться прям в наступному фільмі, але бажання повернути Таноса вже вийшло зі стадії звичайних планів, і студія всерйоз планує повернути Титана. Поки немає конкретної сюжетної лінії або чогось подібного, тому ми й гадки не маємо, як і коли це станеться. Але з урахуванням подорожей у часі та мультивсесвіту, в КВМ існують нескінченні можливості того, яким чином ми можемо знову побачити Таноса.

Але до того як ми побачимо його повернення, можливо, ми побачимо безліч персонажів пов’язаних з ним в майбутньому. Наприклад Вічні, які були тісно пов’язані з Таносом. Ще одним персонажем є Нова, адже Танос знищив Ксандар, що стало частиною походження Річарда Райдера.

Не варто забувати і про величезну кількість нових серіалів та фільмів які будуть зняті на основі подій «Месники: Фінал», навряд чи в КВМ так швидко забудуть людину, яка призвела до зникнення половини всесвіту.

Так що цей слух більш ніж правдоподібний. Танос був лиходієм в найбільшому кіновсесвіті всіх часів, і, незважаючи на смерть, в КВМ присутні безліч способів його повернути.

13/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *