Том Холланд хочет появился в сериале Ванда Вижн

Зірка КВМ Том Голланд хоче щоб Людина-павук з’явився в серіалі «Ванда/Віжн» більше, ніж в будь-якому іншому серіалі від Марвел на Disney +, щоб він зміг попрацювати з Елізабет Олсен і Полом Беттані.

Marvel вже підтвердили, що Том Голланд повернеться в якості Людини-павука в 4 Фазі КВМ в третьому сольному фільмі, але фільм лише мала частина їхніх планів по впровадженню Спайді в Кіновсесвіт Марвел. Студія знімає кілька серіалів для потокового сервісу Disney, але жоден з них поки не включає в себе Павука.

Плани Marvel Studios щодо Disney + почнуть реалізовуватися вже в цьому році з релізу «Сокола та Зимового солдата» в серпні і «Ванда/Віжн» в грудні. Зірки серіалу Елізабет Олсен в ролі Ванди Максимофф, також відомої як Багряна Відьма, і Пол Беттані в ролі Віжена, і перші кадри з «Ванда/Віжн» показали, наскільки він буде відрізнятися від усього, що раніше робили для КВМ. Це не тільки схвилювало фанатів, а й зацікавило самого Голланда в появі в серіалі.

Человек паук может появиться в сериале Ванда Вижн

Під час інтерв’ю для MTV Голланда запитали, в якому серіалі від Marvel на Disney + він найбільше хотів би з’явитися в ролі Людина-павука, на що він без зволікання відповів, що це був би «Ванда/Віжн». Поява Людини-павук не запланована в серіалі, але Голланд не проти знятися, якщо з’явиться така можливість. Він висловив великий інтерес до сіткомовського підходу «Ванда/Віжн» і бажання знову працювати з Олсен і Беттані.

Я думаю, що серіал «Ванда/Віжн» виглядає дійсно круто. Я правда поки не знаю про що він, але виглядає дуже стильно. Те як вони його зняли виглядає трохи комедійно. Я не дуже розумію, що відбувається на екрані, але я знаю, що це виглядає дійсно круто. Пол і Елізабет одні з найкращих людей яких я знаю, і я хотів би попрацювати з ними ще трохи і дізнатися їх ближче. Так що, якщо б я міг зіграти Людину-павука в серіалі «Ванда/Віжн», я був би дуже вдячний Кевіну Фейджу. Якщо Ви хочете щоб я там зіграв, ви знаєте мій номер.

28/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *