Том Холланд подтвердил что съемки Человек-паук 3 начнутся в июле

Том Голланд підтвердив, що зйомки третього фільму КВМ про Людину-павука почнуться в Атланті в липні цього року, додавши, що сюжет буде «абсолютно божевільним».

Версія Пітера Паркера Тома Голланда існує в КВМ з 2016 року, після появи в «Перший месник: Протистояння», і з тих пір він залишається улюбленцем фанатів. Голланд знялася в п’яти фільмах КВМ, включаючи два сольних «Людини-павука», і всюди отримав хороші відгуки критиків і фанатів. Його майбутнє в КВМ тимчасово було під загрозою в минулому році після того, як Disney і Sony не змогли домовитися про нові умови, які дозволили б Спайді залишитися в франшизі. Однак після додаткових переговорів обидві студії уклали нову угоду.

Людина-павук тепер гарантовано з’явиться в «Людина-павук 3» і ще одному фільмі КВМ, хоча є ймовірність, що він залишиться з нами надовго. В останньому фільмі глядачі побачили, що особистість Пітера стала відома всьому світу після того, як його підставив Містеріо. Тепер всі хочуть побачити, що буде далі з Доброзичливою сусідом Людиною-павуком.

Під час інтерв’ю Inquirer.net Голланд підтвердив, що зйомки фільму «Людина-павук 3» повинні початися в липні. Про цю дату повідомлялося і раніше, але Голланд вперше підтвердив це. Зйомки стартують в Атланті, але також будуть відбуватися і в інших місцях, включаючи Ісландію. На додаток до підтвердження дати зйомок, Голланд описав сежет фільму як «абсолютно божевільний» і підтвердив, що Зендая повернеться в ролі Мішель «Ем Джей» Джонс.

Когда начнутся съемки Человек-паук 3

Голланд, схоже, сповнений ентузіазму з приводу його ролі Людини-павука, що не повинно дивувати тих, хто чув, як він говорив про персонажа раніше. Нагадаємо, раніше він заявив, що вірить, що Людина-павук є невід’ємною частиною КВМ, що було підтримано фанатами по всьому світу. Період, коли Дісней і Соні поставили під загрозу майбутнє Людини-павука, змусили дуже багатьох фанатів хвилюватися, як і самого Тома. На щастя, Людина-Павук залишиться з нами.

Оновлена угода між Disney і Sony також означає, що Людина-павук Холланда може з’явитися в будь-якому з фільмів Sony і Marvel. Ходять чутки, що у Тома буде епізодична роль в «Веном 2», а в «Морбіусі» вже підтверджено його участь.

13/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *