как выглядит новый Тор в Тор 4

Кріс Хемсворт продемонстрував свої масивні м’язи і показав Корга Тайки Вайтіті на новому фото зі знімального майданчика «Тор: Кохання та грім», присвяченому закінченню зйомок.

Напередодні виходу «Тор 4» стало очевидно, що Хемсворт знову з’явиться в образі бога грому. Поява Товстого Тора в «Месники: Завершення» було недовгим, оскільки зірка франшизи неодноразово рекламував свою супергеройську статуру в одному з наймасштабніших фільмів 4 Фази.

Майбутній блокбастер Кінематографічного Всесвіту Marvel об’єднає режисера, сценариста і актора Тайку Вайтіті та Хемсворта після успіху «Тор: Рагнарок». Незважаючи на те, що фільм, як і раніше є сольним фільмом про Бога Грому, в ньому також з’являться Валькірія, Могутній Тор, Вартові Галактики, Корг, Горр Вбивця богів і багато інших персонажів. Зйомки проводилися в Австралії протягом останніх декількох місяців, і більшість фотографій в інтернеті зі зйомок «Тор: Кохання та грім» продовжували підкреслювати новий образ Тора Хемсворта.

Тор 4 накаченный тор

Днями Хемсворт розмістив в Instagram нову фотографію щоб відсвяткувати кінець зйомок «Тор: Кохання та грім». Він відзначив цю подію поділившись фотографією зі знімального майданчика з Тайко Вайтіті. Хемсворт зображений в майці, яка підкреслює його величезні біцепси, в той час як Вайтіті показаний в своєму знімальному костюмі, в якому він грає улюбленого фанатами воїна Корга.

Після того як Кріс постійно одягав костюм товстого Тора під час зйомок «Месників: Завершення», здається очевидним, що Хемсворту подобається можливість ще раз продемонструвати свою фізичну форму. «Тор: Кохання та грім» дасть йому безліч різних нових костюмів які не приховують його трансформацію. З огляду на його повний зовнішній вигляд в останній раз коли глядачі бачили його, і недавні фотографії Тора, який тренується в пов’язці на голові, буде не дивно, якщо в «Тор 4» додадуть забавний монтаж в стилі 80-х, щоб показати як Бог Грома повертається в форму.

Однак м’язистий Тора стане не єдиним перетворенням у фільмі «Тор: Кохання та грім». Наряд Вайтіті для його ролі Корга досить інтригуючий. Талановитий режисер був одягнений в традиційний костюм з капюшоном під час зйомок фільму «Тор: Рагнарок», але на цьому зображенні він одягнений в костюм із зображенням кам’яної шкіри Корга і бронею поверх нього.

Це може бути як просто спосіб розважитися для Вайтіті, оскільки Корг знову буде повністю створений за допомогою комп’ютерної графіки, але він також може бути точним відображенням того, як може виглядати цей воїн у фільмі. Хутряний комір і обладунки стануть приємним доповненням до образу Корга, якщо вони з’являться. Однак тепер, коли зйомки «Тор: Кохання та грім» завершилися, фанатам, ймовірно, доведеться дочекатися маркетингової кампанії фільму щоб побачити цих персонажів і вперше поглянути на багатьох інших зірок фільму.

02/06/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *