В фильме Новые Мутанты 2 сыграет Антонио Бандерас

Режисер «Нових мутантів» Джош Бун підтвердив, що в запланованих «Нових мутантах 2» головного лиходія Еммануеля да Коста може зіграти Антоніо Бандерас.

Після неймовірно довгого шляху на великий екран і в результаті злиття студій Disney і Fox, «Нові Мутанти» нарешті вийдуть в кінотеатрах в наступному місяці. У ньому знімаються Мейсі Вільямс, Аня Тейлор-Джой, Чарлі Хітон, Блю Хант, Генрі Зага і Алісі Брага, а сам фільм стане останнім фільмом про Людей Ікс випущеним студією Фокс. Також завдяки злиттю студій Disney і Fox, Люди Ікс тепер зможуть приєднатися до КВМ, що, як і обіцяв глава Marvel Кевін Фейдж, відбудеться в майбутньому.

«Нові Мутанти» розкажуть про групу підлітків, яких тримають в секретній установі, де вони поступово виявляють свої надприродні здібності. Перший трейлер фільму, випущений дуже давно, анонсував страшне кіно на відміну від попередніх фільмів про Людей Ікс. У той час як фанати турбувалися про те, що студійне втручання змусить Буна пом’якшити страшний стиль фільму, Бун домігся того, щоб фільм показали в кінотеатрах. У Буна і його співавтора Кнати Лі були великі плани на «Нових мутантів», а також їх продовження.

выйдет ли фильм Новые Мутанты 2

Під час інтерв’ю EW Бун розкрив деякі подробиці про те, що він запланував для «Нових Мутантів 2». Ще в 2018 році повідомлялося, що Бандерас зіграє загадкову роль і з’явиться в сцені після титрів «Нових мутантів». Хоч ця сцена і була вирізана в поточній версії фільму, Бун підтвердив, що Бандераса дійсно знімали і що він зіграв би Еммануеля да Коста, батька персонажа Загі Роберто.

За словами Буна, «Ми збиралися зробити «Нові мутанти: Бразилія» наступним фільмом». Це дозволило б Роберто вирушити до Бразилії з Новими Мутантами в пошуках своєї матері, яку Еммануель хоче вбити. Проте, Бун не вірить, що продовження 100% будуть знімати, оскільки правами на Людей Ікс тепер володіє студія Діснея. Хоча він все ще сподівається на те, що Дісней схвалять продовження.

12/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *