В Капитан Марвел 2 появятся Мисс Марвел и Моника Рамбо

Було підтверджено, що в «Капітан Марвел 2» з’являться як Міс Марвел, яку грає Іман Веллані, так й Моніка Рамбо Тейони Перріс, а також головна героїня Брі Ларсон.

У продовженні фільму «Капітан Марвел» 2019 року в головній ролі знову буде Брі Ларсон. Що стосується режисера, то Ніа ДаКоста візьме на себе обов’язки двох режисерів першого фільму, Анни Боден та Райана Флека.

Керол Денверс в останній раз з’являлася в «Месники: Завершення», проводячи велику частину часу в галактиці, але повернулася щоб взяти участь у вирішальній битві з Таносом. Очікується, що дія «Капітан Марвел 2» буде відбуватися в наші дні, після «Завершення», але крім цього мало що відомо про його сюжет. Однак, з огляду на різку зміну обстановки в порівнянні з першим фільмом, акторський склад навколо Керол, напевно буде зовсім іншим.

Повторна поява Ніка Ф’юрі Семюеля Л. Джексона можлива, але підтверджень цьому не було, як й підтверджень появи Талоса Бена Мендельсона. Але з огляду на те, що «Капітан Марвел 2» так чи інакше пов’язаний з тільки що анонсованим серіалом «Секретне вторгнення» на Disney +, їх поява цілком логічна. Окрім цих персонажів, Marvel підтвердили ще двох нових членів акторського складу «Капітан Марвел 2».

когда выйдет Капитан Марвел 2

Під час щорічної зустрічі інвесторів Disney, Marvel підтвердили, що й герой-підліток Міс Марвел, й вже доросла Моніка Рамбо братимуть участь в «Капітана Марвел 2». Міс Марвел, вона ж Камала Хан, буде грати Іман Веллані, яка вперше дебютує в серіалі на Disney + «Міс Марвел». Моніку Рамбо, персонажа вперше представленого в «Капітан Марвел» в дитинстві, тепер грає Тейона Перріс, яка спочатку дебютує в ролі дорослої Рамбо в «ВандаВіжн», перш ніж з’явиться в «Капітан Марвел 2».

Поява Камали Хан та Моніки Рамбо в «Капітан Марвел 2» захоплююча новина. Якщо говорити про Моніку, вона вже має спільну історію з Керол, й буде цікаво побачити як ці дівчата возз’єднаються тепер, коли Моніка стала старше й емоційніше.

Що стосується Камали, якщо припустити, що КВМ дотримується коміксів, вона знає Керол тільки здалеку, обожнює її та настільки надихається нею, що бере своє ім’я Міс Марвел в честь неї. Моніка також стає Міс Марвел на якийсь час в коміксах, та є ймовірність того, що КВМ зробить щось подібне, потенційно маючи трьох персонажів Міс/Капітана Марвел одночасно.

20/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *