Кто такой кот Гусь из фильма Капитан Марвел

Кішка Гуся (Goose), без сумніву, стала однією з найбільш пам’ятних персонажів в «Капітан Марвел».

До теперішнього часу, з 11 роками фільмів Marvel позаду, варто визнати, що ніщо в Кінематографічному Всесвіті Marvel не є тим, чим здається на перший погляд. Ракета насправді не єнот. Такі об’єкти, як Тессеракт і Ефір, насправді є потужними Каменями Нескінченності. Зимовий солдат насправді Бакі Барнс, і він винен у смерті батьків Тоні Старка. Его, Жива Планета, насправді тато Зоряного Лорда, який хоче вбити свого сина і його друзів.

Ще один сюрприз чекав глядачів в «Капітан Марвел», коли вони дізналися, що Гуся, милий кіт Керол Денверс, зовсім не той ким здається.

Кішка, яка була присутня у всіх рекламних матеріалах до фільму, справді є одним з найбільш милих і пам’ятних елементів фільму. І остаточне розкриття істинної природи Гусі стало одним з найбільш несподіваних поворотів, з наслідками, які зачіпають весь Кінематографічний Всесвіт Марвел.

кто такое Рыжий кот Гуся из Капитана Марвел

Кумедний момент, у фільмі «Капітан Марвел» Нік Ф’юрі, який славиться своєю стриманістю, скупістю і серйозністю обожнює Гусю. Але інші персонажі, включаючи генерала Скруллів Талоса і сканер Кріі, вказують на початку фільму, що Гуся насправді вкрай небезпечна.

Коли Талос вступає в сутичку з Ф’юрі та Керол Денверс, він з жахом уникає Гусі, кажучи Ф’юрі, що тварина не те чим здається. Ближче до кінця фільму фанати нарешті побачили як Гуся розкриває свою справжню природу. Коли Керол просить Ф’юрі зберегти Тессеракт, кішка бере на себе роль захисниці артефакту і миттєво випускає повний рот щупальців, щоб проковтнути його.

Це тому, що Гуся – Флеркен, інопланетний вид, який відкладає яйця і може вистрілювати величезними щупальцями з рота. Флеркени також можуть змінювати форму завдяки своїй здатності стискати величезні розміри всередині своїх тіл.

У той час як Флеркени змушують в жаху тікати своїх ворогів, вони, схоже, лояльні до своїх друзів. Хоча це твердження, здавалося б, суперечить кінцівці фільму, коли Гуся видряпує око Ф’юрі. Таким чином, до кінця «Капітан Марвел», фанати дізнаються, що Гуся стала причиною одного з найбільш знакових аксесуарів для очей в КВМ, пов’язки Ф’юрі.

Кішка Гуся, до всього іншого, є достовірною адаптацією коміксів «Капітан Марвел». Єдине, що змінили у фільмі, це ім’я істоти. В коміксах у Керол Денверс був кіт по кличці Чуві, в честь персонажа «Зоряних війн» Чубаки.

кто такой Кот Гуся капитана Марвел

Як розповідала автор коміксів «Капітан Марвел» Келлі Сью ДеКоннік, кішка Чуві була вперше представлена письменником Брайаном Рідом в 2006 році в коміксі «Giant Size Ms. Marvel No. 1 ».

Але норовливий характер Чуві не був частиною історії персонажа до тих пір, поки ДеКоннік не вигадала її. Келлі Сью почала писати «Капітана Марвел» в 2012 році і розширила творчість Ріда, частково включивши в комікс деякі зі своїх реальних життєвих історій.

Деконнік також розповіла, що Чуві стала невід’ємною частиною її другого коміксу про Капітана Марвел, тому що вона дала Керол Денверс почуття людяності і живої істоти для спілкування. А оскільки Чуві вороже ставилася до всього крім Керол, ніхто не хотів залишатися з нею наодинці, що стало причиною брати кішку з собою в усі космічні пригоди.

в кого превращается кот гуся из капитан марвел

Ідея того, що кіт є інопланетянином, виникла пізніше, коли Деконнік закінчувала один з коміксів «Вартові Галактики». Керол Денверс тісно співпрацювала з Вартовими, особливо з Ракетою, в коміксах «Captain Marvel No. 7 та No. 8» під час кросовера «Release the Flerken».

На відміну від того, що відбувається у фільмі, Ракета постійно говорить Керол, що її улюблений кіт не той, ким здається. І саме через ці вищезгадані натяки Ракети розкривається справжня природа Чуві.

Концепція Чуві як Флеркена вийшла далеко за рамки серії коміксів «Капітан Марвел», яка закінчилася в 2015 році. Маргарет Штоль в 2018 році написала новий комікс «Життя капітана Марвел», в якому розписала детально про всі здібності Чуві, в тому числі і про зміну форми.

24/06/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *