В сериале Сокол и Зимний солдат появится Батлстар

Коли в 80-х роках Джон Уокер став першим Капітаном Америка у нього був помічник в ролі Батлстара. Спочатку цього помічника звали Бакі, але пізніше його ім’я було змінене на Батлстар (Battlestar). Лемар Хоскінс, так звали Батлстара, був помічником Джона Уокера, Капітана Америка, в основній сюжетній лінії в коміксах.

Оскільки Джон Уокер був офіційно доданий в КВМ, як частина сюжетної лінії в серіалі «Сокіл та зимовий солдат», було б розумно припустити, що Лемар Хоскінс також з’явиться в КВМ. А нова фотографія, додана Себастіаном Стеном в його інстаграм, схоже підтверджує, що так і буде:

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

ACTING.

Публикация от Sebastian Stan (@imsebastianstan)

На фото можна побачити Стена і Ентоні Макі в гігантських куртках які приховують їх костюми, але якщо придивитися, можна помітити черевики Макі. На фото також можна побачити Уайатта Рассела в його костюмі Агента США, а також когось поряд з ним, з гігантською зіркою на грудях яку трохи видно з під куртки. І якщо на його костюмі дійсно зображена гігантська зірка, то це може бути підтвердженням того, що Батлстар (Battlestar) приєднається до Джона Уокера, Капітана Америка, в серіалі «Сокіл та Зимовий солдат».

29/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *