в Марвел появится чернокожий Капитан Америка

Згідно з новими подробицями про серіал «Сокіл та Зимовий солдат», який вийде на Disney +, в ньому з’явиться чорношкірий Капітан Америка з коміксів, Ісая Бредлі.

Дні Стіва Роджерса в ролі Капітана Америки в КВМ пройшли після подій в «Месники: Завершення». Повернувшись в часі, щоб захопити Камені Нескінченності і жити разом з Пеггі Картер, Стів передав посаду Капітана Америка і щит Сему Вілсона, відомому як Сокіл.

Спочатку здавалося, що Сем стане новим капітаном Америка в КВМ, але події «Сокіл та Зимовий солдат» можуть показати протилежне. У першому трейлері серіалу нам показали як Сем практикується в метанні щита, але він не єдиний, хто ним скористається. Джон Уокер, також відомий як Американський Агент (U.S. Agent), також отримає щит, оскільки, за попередніми даними, він обраний урядом в якості нового Американського Героя.

кто станет новым Капитан Америка

Згідно з новими відомостями про серіали на Disney +, третя версія Капітана Америка також з’явиться в КВМ. За даними Slashfilm, Ісайя Бредлі, чорношкірий Капітан Америка з коміксів, з’явиться в серіалі «Сокіл та Зимовий солдат». У їх матеріалі йдеться, що Сем відмовиться стати Капітаном Америкою, але пізніше передумає, дізнавшись про Ісаю Бредлі і його зв’язку з програмою суперсолдатів США.

У коміксах Ісайя Бредлі – один з 300 солдат, які були завербовані урядом для участі в їх постійних спробах створити суперсолдатів після смерті Капітана Америки. Він став одним з небагатьох, хто пережив експеримент і надів костюм Капітана Америки. Але Бредлі був засуджений до довічного тюремного ув’язнення за помутніння розуму викликаного побічним ефектом сироватки суперсолдата. Але в підсумку Бредлі був випущений на свободу і став дідусем Елі Бредлі, молодого хлопчини, який став відомий як Патріот і допоміг знайти Молодих Месників.

20/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *