В Шан-Чи и легенда десяти колец появится новый персонаж Босс

Фільм «Шан-Чі і легенда десяти кілець» зараз знаходиться в активній фазі зйомок в Австралії, і схоже, що вони все ще прагнуть поповнити акторський склад новими цікавими персонажами з всесвіту коміксів Марвел.

Кілька місяців тому ми дізналися хто буде лиходіями в цьому фільмі, а також чутки про те, що у фільмі сюжет буде зав’язаний навколо бійцівського турніру. Зараз же з’явилася інформація, що в фільмі з’явиться ще один кримінальний авторитет, і, можливо, він може бути пов’язаний з цими лиходіями.

За даними видання PoC Culture, Марвел збирається показати нам «Боса», описаного як китаєць у віці від 40 до 60 років. Лідера кримінальної організації. Який лякає своъм виглядом, харизматичний і небезпечний. Роль також вимагає щоб актор вільно говорив мандаринською. Швидше за все, цей персонаж не матиме відношення до Мандарина, так як відомо, що Марвел вже вибрали актора на його роль.

“Незважаючи на те, що фільм уже знімається, велика частина другорядного составу досі залишається загадкою. Сподіваюся, ми скоро дізнаємося більше

15/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *