В фильме Шан-Чи и легенда десяти колец может появиться Фин Фан Фум

Про появу Фін Фам Фум у фільмі чутки ходили дуже даво, але тепер вони стають все більш і більш правдоподібними. Один з найжахливіших монстрів у всесвіті Marvel скоро дебютує в КВМ в «Шань-Чи та Легенда Десяти Кілець».

За словами Даніеля Ріхтмана, в інтерв’ю для Fullcirclecinema, в «Шань-Чи» дійсно з’явиться Фін Фанг Фум. Більш старий витік сюжету на 4Chan, зроблений кілька місяців тому і поширена завдяки Reddit, стала першою, в якій з’явилася інформація про інопланетного дракона, і що Мандарин змусить Шан-Чи брати участь в бойовому турнірі, щоб здобути кільця.

В останніх фільмах КВМ були приховані натяки на Фін Фан Фума, зокрема в трилогії «Залізної Людини». У першій «Залізній людині» плакат Аді Гранова із зображенням Фін Фан Фума можна побачити на будівлі під час нічних сцен на автостраді, і, звичайно ж, в «Залізній людині 3» люди думали, що дракон, зображений позаду Тревора на постерах фільму, був саме інопланетним драконом.

Тепер, коли КВМ переходить в космічний простір, і люди, які звикли до прибульців завдяки скруллам, гігантським небесним істотам і іншим завойовникам, які знищують живих істот по всьому всесвіті, поява гігантського інопланетного дракона, який змінює форму, не викличе нерозуміння.

09/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *