В Доктор Стрэндж 2 появятся Америка Чавес

Офіційно підтверджено появу Америки Чавес у фільмі «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Подальше продовження Marvel Studios за участю могутнього чаклуна Бенедикта Камбербетч у головній ролі знаходиться в розробці вже кілька років.

Спочатку планувалося, що Скотт Дерріксон повернеться в якості режисера, але «Доктор Стрендж 2» замейтся Сем Реймі й ми побачимо як режисер «Людини-павука» буде розкривати історію мультивсесвіту. Це викликало безліч припущень про те, які персонажі Marvel можуть з’явитися у фільмі.

Одна з таких чуток полягала в тому, що Америка Чавес, також відома як Міс Америка, супергерой латиноамериканського походження, буде грати роль в «Доктор Стрендж 2». Вона прийшла з іншого всесвіту коміксів, а це означає, що у неї є ідеальні умови для участі в очікуваній історії з розпадом мультивсесвіту.

Завдяки конференції «Disney’s Investor Day 2020» слух про появу Америки Чавес у фільмі став підтвердженим. Президент Marvel Studios Кевін Файг розповів, що Ксочітль Гомес зіграє Америку Чавес у фільмі «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля». Ніяких інших подробиць про її роль в фільмі не розголошується, але вона поки що єдиний новий персонаж ім’я якого було підтверджено.

когда выйдет Доктор Стрэндж В мультивселенной безумия

Підтвердження появи Америки Чавес в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» дає фанатам хоч трохи нової інформації про фільм. Поки все ще ходять чутки, що в сіквелі з’явиться кілька нових персонажів, жоден з них не був задіяний ніде. Підтверджений акторський склад складається з Камбербетча, який повернувся до ролі Доктора Стренджа, а також з Мордо Чиветела Еджіофора та Вонга Бенедикта Вонга.

Роль Америки Чавес в «Докторі Стрендж 2» також не буде однозначною. На даний момент персонаж має всього кілька років історії існування в коміксах, але вона вже стала досить помітним та сильним персонажем. Вона пов’язана з Юними Месниками й дружить з Кейт Бішоп.

Комікси також зробили Америку лідером Ультімейтс, космічної суперкоманди, в яку входять Капітан Марвел, Моніка Рембо та Чорна Пантера. Все це цілком може бути частиною майбутнього Америки Чавес в КВМ.

20/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *