Вышел первый комикс Марвел по Вселенной Чужих Alien 1

Перший комікс Марвел по Всесвіту Чужих «Alien #1», письменника Філіпа Кеннеді Джонсона, був проданий тиражем більше 300 000 копій і буде перевиданий з новою обкладинкою Сальвадора Ларокка.

Перше видання пробуло в продажу всього добу і одразу було розпродано. Перевидання також матиме нову обкладинку і буде надруковано в набагато більшій кількості.

Комікси для франшизи Чужих раніше були опубліковані на порталі Dark Horse Comics. Деякі з цих коміксів, після покупки компанією Marvel Studios франшизи Чужих, було відібрано компанією і випущені як окрема серія коміксів «Aliens: The Original Years Omnibus», перший том якої буде доступний в квітні 2021 року, а другий в серпні 2021 року. Також Marvel пообіцяли представити багато нових елементів у франшизі разом з першим випуском «Alien #1», прем’єра якого відбулася 24 березня 2021 року.

Комикс Марвел про Чужого

Перед випуском першого коміксу, Джонсон розповів SYFY Wire: «Кожен, хто буде читати мої попередні роботи в стилі жахів, побачить вплив перших двох фільмів про Чужих, але я не знаю, чи повністю Marvel зрозуміли мою любов до франшизі, коли вони подзвонили мені. Я можу впевнено пообіцяти читачам, що вони отримують оповідання, написані найбільшим фанатом Чужого, якого тільки можна уявити, і що у мене завжди буде величезна кількість нових історій якими я зможу з ними поділитися».

Нова серія коміксів Marvel про Чужого буде фокусуватися на Габріелі Крусі, який вийшов на пенсію і намагається налагодити стосунки зі своїм сином за допомогою андроїда моделі «Бішоп». Але його акліматизація до життя після інопланетян дається нелегко, і загроза ксеноморфів набагато ближче ніж він думає. Буде цікаво подивитися, як цей спін-офф улюбленої франшизи Чужих буде сприйнятий фанатами.

Завдяки тому, що «Alien #1» був розпроданий, Marvel випустили перевидання першого випуску, яке вийде 28 квітня 2021 року в магазинах коміксів. Це перевидання матиме нову обкладинку від художника Ларокка, який займається серією коміксів «Доктор Дум», а також версію варіанту з новими ілюстраціями від Патріка Глісон. Ксеноморфи, безумовно, мають великий потенціал для розвитку, з огляду на те, що Marvel також випустили кілька зображень істот зі своїх книг про супергероїв для подальшого просування серії ще в січні 2021 року.

Прев’ю нової серії коміксів про Чужих також обіцяє дати ксеноморфам свого власного «короля», представивши, здавалося б, новий і навіть більш небезпечний різновид їх виду. Потенціал для розвитку серії здається надзвичайно багатообіцяючим, і з тими цифрами, які він приносить, Marvel буде приділяти їм ще більше уваги.

29/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *