Можно ли считать КВМ каноничнее чем комиксы Марвел

Не можна заперечувати неймовірну популярність Кінематографічного Всесвіту Марвел (КВМ). Вже більше десяти років КВМ домінує в касових зборах по всьому світу та зарекомендував себе як один з найбільших взаємопов’язаних Всесвітів всіх часів. Навіть після рекордного успіху «Месники: Завершення», КВМ має намір розвиватися набагато ширше, так як до нього тепер приєднаються Люди Ікс, Фантастична Четвірка та інші популярні персонажі.

Що ще більш важливо, фільми успішно адаптували супергероїв та зробили їх відомимим в усьому світі. Такі імена як Залізна людина, Соколине око, Капітан Марвел або Чорна вдова стали відомі не тільки любителям коміксів, які читають всі випуски, але й широкій аудиторії в цілому.

Хоча сюжетні лінії коміксів, безсумнівно, справили величезний вплив на формування КВМ, він має деякі відмінності, як і більшість адаптацій. У більшості випадків історії на екрані спотворюють те, з чим фанати знайомі в коміксах. Людина-павук гарний тому приклад.

что каноничнее комиксы Марвел или Киновселенная Марвел

Суперечки про те, чи є ці зміни на краще або це неповага до канонічного матеріалу можуть тривати цілу вічність, але фінансовий успіх та загальний інтерес означають, що аудиторії подобається ця версія персонажів Марвел. Фактично, для багатьох фільми будуть їх першим знайомством з супергероями, що означає, що саме екранні персонажі сформують те, як глядачі їх будуть сприймати в майбутньому.

В результаті цього виникає цікаве питання: чи дійсно КВМ тепер є каноном? І якщо так, то чи мають тепер персонажі коміксів походити на екранних?

Будь-який шанувальник коміксів миттєво відреагує на це питання негативним «Ні!». Зрештою, Стен Лі, Джек Кірбі та інші присвятили коміксами все своє життя і вклали їх в історії, які розважали цілі покоління задовго до появи КВМ. Ігнорувати їх геній і спадщину була б злочином. Однак не можна заперечувати й той факт, що звичайна людина, що дивиться фільми, не цікавиться коміксами. Величезна кількість людей вважають КВМ єдиною версією Всесвіту Marvel.

что лучше комиксы или киновселенная марвел

Хоча деякі шанувальники можуть порахувати це недоліком освіти або щирою любов’ю до персонажів, але реальність така яка вона є. Люди не люблять перевантажувати себе, а фільми та відповідні товари є чудовою альтернативою коміксами, в які необхідно занурюватися з головою. Таким чином, вони стверджують, що надають перевагу Кінематографічній історії, а не десятиліттю історій з коміксів.

Мало хто з них погодяться з тим, що Залізна Людина щось більше ніж Роберт Дауні-молодший, а Капітан Америка це не тільки Кріс Еванс. У той час як актори виразно сформували персонажів для поточної епохи, їх все одно замінять свого часу. КВМ неймовірно популярний, але, як і все, одного разу він закінчиться.

в чем разница между комиксами марвел и квм

Можливо, буде важко змінити образи і думки аудиторії, яка вже вважає КВМ каноном, але шанувальники коміксів будуть підтримувати свою версію завжди. Можна гарантувати, що коміксний канон ніколи не поступиться кінематографічним всесвітам.

Поділіться з нами в коментарях, як ви вважаєте? КВМ слід вважати каноном замість коміксів Marvel?

23/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *