Кто такой Восьмой шар Марвел

Джефф Хейджес колись був проектувальником ракетних силових установок для оборонної промисловості. Щоб впоратися зі стресом на роботі, він почав грати в азартні ігри, програючи тисячі доларів в більярд.

  • Витривалість       –         1/7
  • Потужність           –         1/7
  • Бойові навички   –        2/7
  • Інтелект                 –        3/7
  • Швидкість             –        2/7
  • Сила                        –        3/7

Коли він заборгував величезну кількість грошей, роботодавці дізналися про його тягу до азартних ігор й звільнили його, побоюючись, що він продасть секретні документи щоб виплатити свої борги.

Розлютившись, він розробив костюм Восьмої кулі, основою якого стала його тяга до більярда. Він організував банду поплічників й став грабувати жителів Нью-Йорка намагаючись заробити собі грошей.

За свою злочинну кар’єру він зустрічав безліч інших супергероїв, включаючи Халка та Месників, багато хто з яких ставали причиною його тюремних ув’язнень.

в чем сила Восьмого шара Марвел

Але найбільшу помилку в своєму житті він зробив, коли вирішив організувати пограбування взявши в помічники кілька лиходіїв. Його напарниками стали Морозний опік, Хамбуг та Вихор, разом вони вирішили пограбувати видавничого магната Рікадонну.

Не знаючи, що Рікадонна була справжнім кримінальним авторитетом з безліччю зв’язків у кримінальному світі, Восьма кулю та його компаньйони випадково вкрали єдиний в своєму роді мікрочіп вартістю в мільярди доларів, й вона готова була зробити все, щоб повернути його.

Коли Місті Найт та Коллін Вінг прийшли заарештувати його, Восьма кулю сказав їм, що пішов на крадіжку щоб заплатити за будинок престарілих для своєї літньої бабусі. Ця історія, можливо, трохи й розтопила їх серця, але вони заарештували Джеффа Хейджеса та посадили його в тюрму. Рікадонна найняла Руйнівника щоб той витягнув його, що він і зробив, а після чого підірвав машину разом з Восьмою кулею всередині.

25/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *