кто такой Халк (Брюс Беннер) марвел

Доктор Брюс Беннер живе життям, затиснутим між тихим вченим, яким він завжди був, і неконтрольованим зеленим монстром, який живиться його люттю.

Нелегко бути Зеленим

Геній біолог Доктор Брюс Банер присвятив свої основні дослідження впливу гамма-випромінювання на людину, працюючи разом з доктором Бетті Росс в лабораторії Університету Вірджинії. Батько доктора Росса, генерал “Громовержець” Росс з армії США, спрямував роботу Банера в програму розробки зброї для військових, без відома обох вчених. Коли Беннер вирішив перевірити його дослідження на собі, то викликав фантастичну трансформацію себе у величезну зелену, неповоротку фігуру, що підживлюється його власною люттю.

Знищивши свою лабораторію під час перетворення і ненавмисно завдавши шкоди Росс, Беннер втік, щоб уникнути захоплення і вивчення армією, і почав відчайдушні пошуки ліків від свого дивного недуги.

Немає нікого сильніше

Брюс Баннер – розумний і інтелігентний учений, його альтер-его Халк – це повністю фізичне явище і протилежність Беннеру. Зелений монстр володіє найбільшою неприборканою силою серед всіх істот на Землі, найвищий межа якої не відомий навіть самому Беннеру. М’язи його ніг дозволяють йому стрибати на великі відстані і приземлятися без шкоди, а його шкіра може протистояти пошкодженням від важкої зброї, а також природних елементів і навіть неприродних.

З роками Халк став дещо більш розвиненим, починаючи з розуму майже немовля, у момент першого перетворення, і просуваючись до того, що можна було б описати як особистість. Його мова збільшилася від гарчання до повних речень нехай і найпростіших. Беннер визнає Халка як самого себе, але часто називає його “іншим хлопцем”, тоді як його альтер-его, схоже, мало любить або поважає м’якотілого вченого і може навіть не усвідомлює, що Беннер-це він сам.

Халк Крушить

Доктор перетворюється в Халка в моменти стресу, тривоги, і найбільше гніву. Зміна може припинитися, якщо Халк досягне стану спокою, або самостійно, або з допомогою спеціальної мантри, використовуваної його товаришами-Месниками, в першу чергу Наташею Романофф, Чорною Вдовою.

Халк Трощити

З моменту його битви з Огидою на вулицях Гарлема, Нью-Йорк, Халк випробував свою хоробрість проти безлічі потужних супротивників, як месника так і самостійно. До них відносяться інопланетні сили Читаурі і їх літаючі левіафани, Асгардський бог Локі, високотехнологічні солдати Гідри, потужна броня “Халкбастер” Залізної Людини, роботизований інтелект Альтрон і сам Тор на Сакааріанській арені Гросмейстера.

У той час як зеленому гігантові не було рівних у фізичній силі, можна було б розглядати генерала “Тандерболта” Росса як самого сильного і самого стійкого ворога Халка, в сенсі наполегливої погоні людини за Беннером та його альтер-его. Якщо брати сили поза Землею, то Танос став тим суперником, який зміг перемогти Халка не прикладаючи особливих зусиль.

Ніхто з ворогів, з ким Халк стикався раніше, не перемагав його в бою, як Танос, який зміг швидко полагодити зеленого гіганта, коли вони билися. Подальша відмова Халка від перетворень може бути викликаний цією зустріччю, навіть коли Брюс Баннер продовжує боротьбу проти Таноса і його послідовників.

Халк и Танос

Халк заводить друзів

У той час як в університеті, в якому він проводив свої початкові гамма-дослідження, Брюс Беннер був романтично пов’язаний зі своїм партнером, доктором Бетті Росс. Після того, як він став Халком, він, здавалося, підтримував свою пам’ять і розуміння відносин і тягнувся до Бетті, щоб захистити її від шкоди. Після першої битви Халка з іншою істотою, майже таким же сильним, як і він сам, Бетті завадила йому вбити свого ворога і втекла з поля бою, що став останнім разом, коли вони контактували.

Після того, як він об’єднався з Месниками, Беннер вступив у складні романтичні стосунки з Наташею Романовою, майстром-шпигуном на ім’я Чорна Вдова. Спочатку Беннер чинив опір своїм почуттям до Романофф, посилаючись на його нездатність жити нормальним життям як на причину для підтримки дружніх відносин з нею. Чорна Вдова переконала його в зворотному, і на мить здалося, що вони можуть знайти щастя разом, перш ніж Халк вирішив піти, ймовірно, відображаючи власні побоювання Беннера.

І Беннер, і Халк стали свідками розквіту дружби з Асгардським Тором, богом Месником. Спочатку ці двоє боролися через жорстокі зіткнення і дрібні суперечки про те, хто був самим сильним, але ці змагання призвели до товариству під час їх перебування в якості поневолених гладіаторів на планету Сакаар. У Торі Халк, можливо, нарешті знайшов свого справжнього друга.

Тоні Старк також звернувся до Брюса Бенера як до генія в галузі науки і як до людини, яка страждає від виснаження, як і він сам колись. Разом вони працювали над проектами як один розум, хоча Бенер і заперечував проти того, що він вважає моральними та етичними прогалинами в прагненні Старка розвивати технології.

Брюс Беннер и Тор Одинсон

Вічнозелені Пригоди

Брюс Банер провів п’ять років, ховаючись від Росса і армії, поки, нарешті, не оселився в Бразилії, щоб зосередитися на пошуках лікування в дослідженнях рослин і розслаблюючих розум практиках. Протягом цього часу він спілкувався з клітинним біологом доктором Семюелем Стернсом в США, але транспортування опроміненої крові Беннера людині в Мілуокі розкрила його місцезнаходження “Тандерболту” Россу і його оперативнику Емілю Блонські. Беннер повернувся в країну, щоб спробувати відновити свої початкові дані досліджень з Університету Калвера, але це означало, що Халк прийшов разом з ним, і навіть возз’єднання з Бетті Росс не могло придушити розгніваного звіра.

Після того, як він пробрався спочатку в Національний ліс Смокі-Маунтінс, а потім в сталеві каньйони Нью-Йорка, Брюс Банер був змушений зіштовхнути своє альтер-его проти гамма-перетвореного Блонські, лукавства доктора Стернса і постійного натиску “Тандерболта” Росса. Халк переміг Блонські і зважився на вбивство, але Бетті Росс зупинила його, і він знову втік. Незабаром після цього, на самоті, Беннер почав вчитися контролю над Халком.

Деякий час по тому Нік Ф’юрі з Щ.И.Т. відправив свого оперативника Наташу Романов, Чорну Вдову, знайти Беннера в Індії і переконати його приєднатися до ініціативи Месників. На жаль, перша місія команди, по запобіганню осквернення Локі планети містичним пристроєм Тессерактом, призвела Халка і його потенційних товаришів по команді в перехресті прицілу трикстера, що призвело до лютої битви на борту вертольота Щ.И.Т. між Халком і Тором. Під час цього бою Халк впав на Землю і перетворився назад в Бенера, а потім повернувся в Нью-Йорк. Пояснюючи своїм товаришам-Месникам, що він насправді завжди злий, і зміг свідомо перетворитися на Халка, щоб допомогти Месникам в їх боротьбі з інопланетянами, принесеними на Землю Локі, і майбутні завойовники були в кінцевому рахунку переможені.

Після першої перемоги Месників Беннер провів час з Тоні Старком для наукових досліджень. У підсумку Бенер приєднався до Месників в місіях, щоб викорінити терористичну організацію Гідра по всьому світу, хоча він як і раніше побоювався своїх змін у звіра. Месники виявили, що певна колискова, зазвичай промовлена Чорною Вдовою, може заспокоїти Халка і допомогти йому повернутися в нормальний стан, коли сила Халка більше не потрібна. За цей час у Бенера розвинулися почуття до Наташі Романової, хоча він не наважувався почати романтичні стосунки, побоюючись потенційних проблем, враховуючи його ситуацію.

Брюс Беннер и Наташа Романов

Беннер спочатку висловив несхвалення з приводу бажання Тоні Старка використовувати джерело живлення, знайдене в скіпетрі Локі, для розробки загальносвітової системи безпеки. Ці сумніви, на жаль, виявилися правильними, коли він погодився допомогти Старку в проекті, тільки для того, щоб у результаті народився руйнівний робот, відомий як Альтрон. Ситуація принесла ще більше проблем для Беннера, коли молода жінка по імені Ванда Максимофф, яка працювала з Альтроном в той час, використовувала свої здібності спотворення розуму, щоб направити Халка на іншу, ще більш безглузду лють у Південній Африці, що спонукало Залізну Людину використовувати спеціальний обладунок, створений спеціально для зупинки злості зеленого гіганта. Ховаючись з Месниками в фермерському будинку Клінта Бартона, відомого як Соколине Око після південноафриканського інциденту, Беннер і Романов обговорювали свої зростаючі почуття і можливість покинути команду і піти разом. Однак після того, як Месники перемогли Альтрона за допомогою Халка, сам Халк, схоже, керуючись власними жалем Беннера, вирішив прибрати себе як загрозу своїм друзям і світу навколо нього. Він відмовився повертатися в команду і полетів на літаку.

Халк улетает на Квинджете

Згодом червоточина принесла Квінджет, в якому був Халк, на далеку планету Сакаар. Там він знайшов себе, що здавалося підходящим місцем для такої істоти — боєць на гладіаторській арені Великого Магістра. Перевершивши всіх інших в битві, він незабаром став улюбленим чемпіоном Великого Магістра і залишався в образі Халка весь час, ніколи не перетворюючись назад в Брюса Беннера. Коли його товариш Месник Тор прибув на планету і був змушений вийти на арену, Халк бився проти нього. Боротьба, яка послідувала, закінчилася нічиєю. Після їх бою Халк спочатку не хотів допомагати своєму товаришеві меснику в Його плані втечі. Коли Халк спробував зупинити Тора від використання Квинджета Месників, щоб залишити Сакаар, запис Романофф на борту змусив істоту перетворитися назад в Беннер вперше за два роки.

Під час цього Халк пошкодив Квінджет до невпізнання. Тор, якому допомагав Локі, знайшов інший корабель, щоб покинути Сакаар і повернутися в рідний Асгард, щоб повернути собі трон відвоювавши його у старшої сестри Хели, з Халком і Валькірією, що супроводжують його. Подолавши побоювання, що перетворення назад у Халка може призвести до того, що він ніколи не повернеться в свою людську форму, Беннер вирішив дозволити своїм альтер-его відродитися після того, як Хела випустила свого гігантського вовка Фенриса проти асгардійців. У формі Халка, він переміг величезну тварину. Тим часом Тор поклав край Хелі, хоча і ціною самого Асгарда. Після знищення Асгарда, Халк, все ще не перетворившись назад, приєднався до решти асгардців на космічному кораблі, запущеному в космос, щоб знайти новий будинок. Саме на цьому кораблі Тор прийняв свою нову роль лідера свого народу.

Халк и Тор

Корабель був виявлений космічним тираном Таносом незабаром після цього, і він знищив асгардійців, щоб знайти Камінь Нескінченності, який вкривав Локі. Халк атакував Таноса, але був переможений ним в бою, а потім перенесений на Землю останньою дією Хеймдалла

Врізавшись в святилище Доктора Стрэнджа в Нью-Йорку, Халк повернувся до Брюса Беннера, який повідомив Стренджу, Вонгу і Тоні Старку про намір тирана прийти на Землю, щоб захопити Камені Нескінченності, які були на планеті. Коли двоє з послідовників Таноса прибули, щоб спробувати забрати Камінь Нескінченності у Доктора Стрендж, Беннер виявив, що тепер він не може перетворитися назад у Халка взагалі, сутність Халка чинила опір будь-якій спробі змусити її проявитися.

Брюс Беннер в Ваканде

Коли Залізна Людина покинув планету, Беннер покликав Стіва Роджерса на допомогу, і при цьому возз’єднався з Наташею Романової разом з кількома своїми товаришами по команді Месників. Потім Бенер відправився з Кепом і його командою в Ваканду, щоб захистити камінь нескінченності, який дав андроїду штучне життя. Там він порадився з геніальним винахідником Шурі про те, як видалити камінь і знищити його, не пошкодивши Віжену. Щоб дати Шурі час виконати операцію, Беннер надів броню Старка “Халкбастер”, щоб битися разом з Чорною Пантерою і його Вакандийской армією і разом зі своїми товаришами-Месниками проти армії послідовників Таноса. Однак, коли сам Танос прибув і успішно забрав останній з шести Каменів, битва була програна. Половина всього життя у Всесвіті розпалася, коли тиран побажав, щоб це сталося, залишивши Банера і кілька Месників в живих.

12/03/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *