что известно о сериале Железное Сердце от Marvel

Хто грає головну роль в серіалі «Залізне Серце» від Marvel? Яким бюдет сюжет серіалу та про що розкажуть глядачам? Ми зібрали все, що знаємо про майбутній серіал 4 Фази КВМ на Disney +.

Новий серіал для Disney + стане частиною 4 Фази КВМ та розповість про чорношкірого супергероя-підлітка Рірі Вільямс, історія якої тісно пов’язана з Залізною Людиною в коміксах. В зв’язку з цим та з огляду на всякі технічні геніальні штуки в дусі Тоні, Старк теоретично міг би з’явитися в новому серіалі «Залізне Серце», але в незвичному вигляді.

Створена Брайаном Майклом Бендісом, Рірі Вільямс дебютувала в коміксі «Invincible Iron Man Vol.2 #7». Будучи юним генієм, 15-річна дівчина відвідала Массачусетський технологічний інститут та під враженням створила свій власний костюм Залізної людини. Рірі отримала офіційну спонсорську підтримку від самого Тоні Старка, що дозволило їй стати супергероєм Залізне Серце.

Серіал напевно не буде копіювати сюжет коміксів з очевидних причин, адже Тоні Старк в КВМ мертвий, проте оригінальна сюжетна лінія серіалу Marvel може містити якийсь штучний інтелект. Адже в коміксах був момент, коли Рірі взяла на себе роль Тоні Старка, коли він впав в кому після битви з Капітаном Марвелом під час Громадянської війни II, а потім використовувала штучний інтелект свого наставника щоб стати значно сильнішим супергероєм. Що стосується «Залізного Серця» на Disney +, ми зібрали все, що відомо на поточний момент.

Інформація про дату виходу серіалу «Залізне Серце»

дата выхода сериала Железное Сердце

На даний момент Marvel не оголосила офіційну дату виходу «Залізного Серця». Серіал для Disney + буде частиною 4 Фази або 5 Фази КВМ, тому його прем’єра відбудеться десь у 2022 чи 2023 році.

Подробиці сюжету серіалу «Залізне Серце»

когда выйдет сериал Железное Сердце

Мало що відомо про сюжетну лінію «Залізного Серця» на Disney +, крім примітки Marvel про те, що Рірі Вільямс створить самий просунутий обладунок з часів самої Залізної людини, Тоні Старка. Судячи з сюжетної лінії коміксів, у супергероя, ймовірно, буде власна лабораторія в Массачусетському технологічному інституті, де вона буде розробляти штучний інтелект.

Цікаво, що Залізне Серце станк першою стратегічною метою організації Десять кілець, яка тематично пов’язує Рірі Вільямс з прийдешнім фільмом КВМ «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець». А з огляду на те, що Marvel також анонсували новий серіал про Залізного Патріота на Disney + під назвою «Armor Wars», цілком ймовірно, що сюжетна лінія кросовера буде включати Залізне Серце та полковника Роудса, що об’єдналися для захисту технологій та спадщини Тоні Старка. Також є ймовірність, що Роберт Дауні-молодший з’явиться в ролі Залізної людини, хоча б як частина штучного інтелекту Рірі Вільямс.

Хто зіграє Рірі Вільямс в «Залізному Серці»

сюжет сериала Железное Сердце от Марвел

Домінік Торн була офіційно обрана на головну роль в серіалі «Залізне серце» в грудні 2020 року. У 2018 році вона дебютувала в повнометражному кіно в ролі Шейли Хант в номінованому на Оскар фільмі Баррі Дженкінса «Якщо Біл-стріт могла б заговорити», адаптації однойменного роману Джеймса Болдуіна 1974 року. В 2021 році Торн з’явиться в ролі Джуді Хармон в драмі «Іуда і Чорний Месія». Торн виросла в Брукліні і вчилася в Середній школі професійного акторського мистецтва на Манхеттені.

17/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *