Marvel анонсировали сериал Железное сердце

Директор КВМ Кевін Файгі підтвердив, що на Disney + вийде серіал «Залізне серце» за участю Домініки Торн в ролі Рірі Вільямс.

Спадкоємиця Залізної людини в коміксах, Рірі Вільямс, повинна дебютувати в серіалі після смерті Тоні Старка в КВМ під час подій фільму «Месники: Завершення».

Початок наступного розділу оповідання КВМ міг бути значно відкладений через пандемію коронавіруса, оскільки 4 Фаза все ще не почалася, але це не означає, що студія перестала працювати над розробкою нових проектів. Коли кінець Саги Нескінченності ознаменувався смертю Залізної Людини, велися дискусії про те, хто може заповнити величезну порожнечу яку він залишив у Всесвіті після перебування в ній з моменту її створення в 2008 році.

Як оголосив директор Marvel Studios Кевін Файгі, телешоу «Залізне серце» уже знаходиться в розробці для показу на Disney +. Кастинг розпочався з ролі Рірі Вільямс, вже присудженої актрисі Домінік Торн.

когда выйдет сериал Железное сердце от Марвел

Брайан Майкл Бендісом створив Рірі в 2015 році, 15-річну дівчинку вундеркінда, яка розробила свою власну версію костюма Залізної людини з коміксів. Врешті-решт вона стала супергероєм відомою під ім’ям Залізне серце відразу після Громадянської війни 2, після того як Тоні впав у кому.

Поки Залізна Людина був фізично недієздатний під час її першої місії в ролі Залізного Серця, свідомість Тоні функціонувало як ІІ її костюма, дозволяючи йому допомагати їй. Невідомо, чи будуть Marvel Studios використовувати цей конкретний елемент в «Залізному серці» та чи з’явиться Роберт Дауні-молодший в серіалі в ролі Тоні Старка.

Як би не розвивалася подальша робота над серіалом, той факт, що Файгі та його команда вже щосили працюють над «Залізним серцем» незаперечний. Ми вважаємо, що серіал може з’явитися на Disney + в найближчому майбутньому, за умови, що зйомкам не завадить пандемія коронавіруса.

16/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *