Все сериалы Марвел для Disney + были перенесены на несколько недель

Президент Marvel Studios Кевін Файг оголосив, що дата виходу «ВандаВіжн» та інших шоу в рамках КВМ для Disney + були перенесені, але всього на кілька тижнів.

4 Фаза КВМ буде новою у багатьох відношеннях, але одна з найбільших змін які чекають загальнмй всесвіту – це Disney +. На початку їх співпраці Marvel Studios було доручено зробити кілька шоу виключно для стрімінгового сервісу Disney. А протягом 2019 року Marvel Studios оголосили про плани випустити десять серіалів в рамках Кіновсесвіту Марвел для стрімінгового сервіса Disney +.

Спочатку планувалося, що «Сокіл та Зимовий солдат» стануть першим серіалом на Disney +. Довгий час датою виходу серіалу вважалася осінь 2020 року, в той час як «ВандаВіжн» був перенесений з початку 2021 року на кінець 2020 року. Згідно з планом Marvel для Disney + наступними повинні були вийти «Локі» та «Що якщо …?» в 2021 році, а «Жінка-Халк» та «Місячний Лицар» в 2022 році. Однак затримки у виробництві, викликані пандемією коронавіруса, привели до того, що в 2019 не змогли провести всі заплановані зйомки.

Ці затримки стали частиною більших змін 4 Фази здійснених Marvel Studios в 2020 році, але затримка серіалів для Disney + не стала такою значною як деякі могли очікувати. У розмові з NY Times Файгі сказав, що дати релізу змінилися тільки «на кілька тижнів». У поточні плани Marvel входить дебют «ВандаВіжн» 15 січня, «Сокіл і Зимовий солдат» 19 березня, а «Локі» десь в травні.

Марвел пересели все сериалы для Дисней+

Оголошення Файгі про те, що ці шоу вийдуть на кілька тижнів довше вірно лише частково. Для «ВандаВіжн» поточний січневий випуск всього на кілька тижнів пізніше ніж оголошена дата попереднього випуску в грудні 2020 року. Раніше у «Локі» не було офіційної дати випуску, але тепер стало відомо що він вийде в травні 2021 року. Однак у «Сокола та Зимового солдата» затримка стала набагато більше ніж кілька тижнів. Навіть якщо конкретна дата виходу в серпні 2020 року не була підтверджено, вихід серіалу в березні 2021 року означає затримку в сім місяців.

Хоча фанатам довелося чекати досить довго до першого виходу серіалу по Кінематографічному Всесвіті Марвел для Disney +, їх вихід більше не буде переноситися як тільки вийде перший серіал. У першому сезоні «ВандаВіжн» з дев’яти епізодів кожна нова серія виходитиме щонеділі з січня по початок березня. Як тільки «Сокіл та Зимовий солдат» вийдуть, серіал повинен підвести шанувальників прямо до поточного травневого релізу «Чорної вдови».

Дебют «Локі» в травні покладе початок появи нового контенту на початку літа, а «Що якщо …?» швидше за все вийде відразу після нього. З безліччю інших шоу, запланованих на 2021 та 2022 роки, включаючи нові анонси, такі як «Секретна вторгнення», «Залізне Серце» та «Броньовані війни», подальша поява серіалів від Марвел буде постійною.

10/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *