выход сериалов марвел на дисней+

Днями Дісней опублікували новину про перенесення дати виходу всієї 4 Фази через вплив коронавіруса. Якщо ситуація не зміниться і вірус продовжить поширюватися по всьому світу, ми не побачимо початок 4 Фази до листопада.

Список містив тільки фільми заплановані для показу в кінотеатрах, і в ньому не було ніякої інформації про проекти для Disney +, показ яких повинен був початися в серпні з серіалу «Сокіл та Зимовий Солдат».

Насправді серіал ще далекий до завершення. Як сказав Себастіан Стен в інтерв’ю Muscle & Fitness, зйомки ще тривають:

Ми ще не закінчили знімати серіал. Затримка полягає в тому, що через вірус ми не можемо їх продовжити, і всі чекають коли ми зможемо повернутися на знімальний майданчик. Коли у нас з’явиться можливість знову зібратися всім разом і закінчити серіал я на жаль не знаю.

Над серіалом «Ванда/Віжн», спочатку запланованому на грудень, починають працювати віддалено. Інформацію про це вдалося отримати від членів команди, яка працює над постпродакшенлм серіалу, через пости в Instagram. Якщо говорити про «Локі», то всі зйомки були зупинені через карантин.

когда выйдет сериал Ванда Вижн

Швидше за все не слід чекати релізу «Сокіл та Зимовий Солдат» в серпні, так як зйомки ще не завершені, а «Чорна вдова» не вийде до листопада. Але оскільки «Ванда/Віжн» знаходиться в постпродакшені, є ймовірність того, що «Ванда/Віжн» і «Сокіл та Зимовий Солдат» можуть поміняти дати релізу, так як восени на Disney + планують випустити декілька раніше знятих фільма студії.

Інші серіали на Disney +: «Соколине Око», «Міс Марвел», «Жінка-Халк» і «Місячний Лицар» все ще знаходяться на стадії написання сценарію, тому єдине чим їх торкнеться поточна ситуація, так це можлива мінімальна затримка початку зйомок. Зйомки серіалу «Соколине Око» повинні були початися цього літа, але, ймовірно, через пандемію їх також перенесуть.

Як ми бачимо, перенесення 4 Фази КВМ через пандемію коронавіруса хоч і не багато, але вплине на вихід серіалів на Disney +. Нам залишається тільки чекати і спостерігати як Marvel вирішать цю проблему.

06/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *