Кто такой Канг Завоеватель

Нещодавно стало відомо, що Джонатан Мейджерс зіграє Канга Завойовника в «Людина-мураха 3». Ми вирішили розповісти вам хто такий Канг Завойовник, як він з’явився у Всесвіті Марвел та які його суперсили.

Фільми про Людину-мураху втілюють в собі ідею подорожей у часі в рамках КВМ, які представляють собою Квантовий вимір – реальність, в якій всі концепції часу та простору повністю змінюються. Ця концепція стала основою «Месників: Завершення», де Тоні Старк з’ясував як використовувати Квантовий вимір щоб подорожувати в часі. Що дозволило Месникам скасувати клацання Таноса, повернути половину життя у Всесвіті та остаточно перемогти Титана.

Стало зрозуміло, що Мультивсесвіт Марвел це концепція, яка охоплює як подорожі в часі так й між вимірами, що стане основою 4 Фази КВМ. Продовження історії Доктора Стренджа буквально містить у своїй назві цю концепцію, «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля», а в серіалі «Локі» на Disney + Бог обману з однієї альтернативної тимчасової шкали відправиться в подорож між іншими. Також ходять чутки про те, що в «Тор: Любов та грім» з’явиться альтернативна версія Мйольніра, перенесена в КВМ.

Виходячи з усієї перерахованої інформації не дивно, що в КВМ збираються додати подорожуючого у часі лиходія на ім’я Канг Завойовник. Ми зібрали все, що вам потрібно знати про цього могутнього лиходія перш ніж його покажуть на великому екрані.

Поява Канга Завойовника в коміксах Marvel

Появление Канга Завоевателя в комиксах Marvel

Подорож у часі справа непроста, і, на жаль, це означає, що у багатьох персонажів подорожуючих у часі дуже складна та заплутана передісторія. У коміксах Канг Завойовник вперше згадується як Натаніель Річардс, нащадок Ріда Річардса та Сью Сторм з Фантастичної Четвірки.

Він народився в 30 столітті в охопленому насильством світі, але Канг зміг викорінити його завоювавши всю планету. Коли він отримав доступ до машини часу, Канг почав розширювати свої володіння на протязі всієї історії в коміксах, часто перероджуючись в інших особистостей, таких як Іммортус, Червоний Центуріон або Фараон Рама-Тут.

Постійні подорожі Канга в часі перетворюють його історію в складну просторово-тимчасову подію, в якій тимчасові рамки навколо нього змінювалися безліч разів. Йому плювати на всі закони переміщень в часі й він часто змінює свої власні минуле й майбутнє.

Одного разу все пішло не за планом, його юне «я» було вражене своїм майбутнім та спробувало стерти його заснувавши Юних Месників в ролі Залізного Хлопця. Всі різні особистості Канга, такі як Іммортус, Рама-Тут та інші, з часом від’єдналися від його свідомості й стали самостійними істотами. В результаті чого в історії Канга нерідко зустрічається той факт, що дві різні версії мандрівника в часі можуть протистояти один одному.

Здібності та суперсили Канга Завойовника

Способности и суперсилы Канга Завоевателя

Канг Завойовник народився в 30 столітті, коли людство навчилося штучно покращувати свої фізичні якості, такі як сила та швидкість. Завдяки цьому він перевершує звичайну людину в усьому, а за силою можна порівняти з суперсолдатами нинішнього часу, таким як Капітан Америка. А будучи нащадком Ріда Річардса він став незрівнянним генієм та надзвичайно досвідченим тактиком. Канг зміг завоювати все 30-е століття та розширити свої володіння в часі аж до вимірювання відомого як Лімб, яке можна назвати аналогом Квантового Виміру в Кіновсесвіті Марвел.

На жаль, найбільша сила Канга – його безжальна рішучість та неприборкана воля, часто служать його найбільшою слабкістю. Він не сприймає інших результатів поєдинку крім як перемога, й одного разу його наполегливість та постійні повернення в часі щоб знову і знову битися в нескінченній битві проти Альтрона майже знищила весь Мультивсесвіт, розділивши час та простір.

Канг носить потужні бойові обладунки та має доступ до всьої існуючої у Всесвіті зброї, навіть якщо вона знаходиться в минулому або в майбутньому. Він додав технологію виклику в свою броню, що дозволяє йому викликати будь-яку зброю, яку він потребує в цей момент, через потік часу. Крім того, Канг подорожує по часовій шкалі наймаючи найкращиї воїнів всіх часів, перемагаючи їх в бою та вербуючи в свою армію.

Яку роль Канг Завойовник може зіграти в майбутньому КВМ

Какую роль Канг Завоеватель может сыграть в будущем КВМ

Пейтон Рід працював над сценарієм «Людина-мураха 3» під час пандемії, але зараз він все ще тримає в секреті все, що стосується фільму. В одному з інтерв’ю він сказав:

Я думаю, що третій фільм про Людину-мураху буде набагато більш масштабним ніж перші два. У нього буде зовсім інша візуальне оформлення, і це все, що я можу вам сказати.

Проте, якими б великими не були амбіції Ріда щодо «Людина-мураха 3», ми практично впевнені, що культовий лиходій Всесвіту Marvel не використовуватиметься в якості одноразового лиходія. Можна з упевненістю припустити, що Канг з’явиться як головний антагоніст в «Людина-мураха 3», відібравши головну роль лиходія у Таноса в наступних декількох фазах.

15/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *