когда Нэмор может появиться в КВМ

Давно ходять чутки, що Немор, також відомий як Підводник, може стати головним лиходієм в «Чорна пантера 2», але є ймовірність, що він може з’явитися навіть раніше.

Відомий персонаж коміксів Маврел Немор технічно є одним з перших мутантів, які коли-небудь з’являлися, й цілком ймовірно, що він стане таким і в фільмах. Його жорстоке ставлення та суворе поводження роблять його як гідним правителем підводного царства Атлантиди, так й дуже складним персонажем, так як він став причиною неабиякої частки конфліктів між своїми товаришами-супергероями, а також між поверхневим світом в цілому.

Одне з найбільш сумно відомих суперництв Немор в коміксах, це його протистояння з королем Ваканди Т’Чаллою. Протягом багатьох років вони працювали разом в команді Месників, але під час подій «Месники проти Людей Ікс» Немор, який отримав Силу Фенікса, спробував знищити націю Ваканди. Це призвело до війни між двома персонажами, яка переросла в постійні напади народів королів один одного. Все завершилося тим, що королева Шурі наказала атакувати націю Атлантиди усіма силами, що практично призвело до її смерті. Їх відраза один до одного тільки продовжувала зростати в останні роки, й цей конфлікт фанати вважають унікальними.

Знаючи історію персонажа, шанувальники КВМ припускали й сподівалися, що Немор може з’явитися в «Чорна пантера 2» як можливий лиходій. Але не дивлячись на це, є величезна ймовірність того, що Немор може вперше з’явитися або бути згаданим набагато раніше. Відбудеться це через стрибкоподібне оповідання 4 Фази, а сам Немор може дебютувати в «Вічних».

Кто такой Нэмор марвел

Задумка сюжету фільму та персонажів в цілому полягає в тому, що Вічні безсмертні. Їх створили Целестіали для захисту Землі від своїх побратимів Девіантів. Завдяки своєму довголіттю Вічні взаємодіяли з членами пантеону древніх богів Марвел й навіть спілкувалися з древніми греками від імені богів, таких як Зевс та Афіна. По суті, вони були свідками майже всієї історії людства, що зробило їх істориками та живими бібліотеками давніх людських знань, а також супергероями.

З виходом фільму в наступному році немає ніяких сумнівів в тому, що він покаже деякі з подій, які пережили Вічні, просто щоб дати глядачам зрозуміти хто вони. Одним з таких великих подій цілком могло бути руйнування Атлантиди, катастрофа яка змусила її зануритися в море та перетворитися в підводне царство.

Це був би ідеальний спосіб представити глядачам підводне королівство, щоб, якщо Немор дійсно з’явиться в «Чорна пантера 2», цивілізація Атлантиди була їм уже знайома.

29/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *