Самые крепкие Супергерои Марвел

Росомаха відомий своїм незруйновними адамантієвим скелетом, але чи дійсно його кістки найпотужніші і найміцніші у всесвіті Marvel?

Шанувальники Росомахи з Людей Ікс люблять хвалитися легендарним адамантієвим скелетом Логана. Завдяки експериментам Зброї Ікс і Апокаліпсису, кістки Росомахи, разом з його смертоносними кігтями, стали покриті найміцнішим металом у всесвіті Марвел.

Це робить його кістки невразливими, а кігті здатними прорізати практично все. Завдяки своєму незруйновному скелету, Росомаха стає практично невразливим і дуже сильним супергероєм Марвел, але чи дійсно він має найміцніші кістки у всесвіті Marvel?

Зрештою, потужність можна виміряти не тільки міцністю, адже і у металевого каркаса є ряд недоліків. Вирішальним фактором, в даному випадку, є те, що кістки інших могутніх істот Всесвіту Марвел не містять ніяких додаткових каркасів.

Чому адамантієвий скелет Росомахи не такий сильний як ми думаємо

Почему адамантиевый скелет Росомахи не такой сильный

Адамантієвий скелет Росомахи допоміг йому пережити величезну кількість смертельних поранень і нанести величезну кількість таких же. Але коли ви отримуєте таку силу, наявність великої кількості металу, безпосередньо пов’язаного з вашими кістками, викликає безліччь проблем, які заважають як цивільним, так і супергеройський обов’язкам. З одного боку, у Росомахи завжди будуть проблеми з металошукачами і аналогічними пристроями безпеки. У деяких коміксах йому вдавалося обдурити їх, видаючи себе за ветерана війни з металевими осколками на тілі (що не так уже й далеко від істини), або використовуючи гаджети які обманюють детектори.

Також у Росомахи є проблеми з водою. Хоч в деяких коміксах нам і показали, що Росомаха може плавати і навіть битися під водою, правда в тому, що щільність його кісток змушує його тонути як камінь. У деяких коміксах Логан визнавав, що плавання подібно до руху з чавунним ременем, прив’язаним до його спини, що доводить, що цей бессмертний мутант насправді дуже вразливий перед утоплением.

адамантиевый скелет Росомахи

З огляду на те, що головним лиходієм Людей Ікс є мутант, який може контролювати метал, адамантіевий скелет Росомахи також ставить його в невигідне становище, коли він бореться з Магнето. Практично кожен фільм у франшизі «Люди Ікс» підкреслює це, Магнето регулярно згинає тіло Логана в неприродніх позах одним лише жестом руки.

Нарешті, яким би сильным не був скелет Росомахи, наявність такої кількості металу в тілі надзвичайно небезпечно для здоров’я, є у вас регенерація чи ні. У коміксах Росомаха страждає від частих болей в тілі, оскільки його регенеруючі здатності намагаються відторгнути металевий скелет.

В останньому фільмі Х’ю Джекмана «Логан», регенеруючі здатності Росомахи ослабли, і він піддався важкому отруюванню адамантієм, по суті, вмираючи повільною і болісною смертю протягом усього фільму. Ймовірно, такому жахливому кінцю багато хто був не здивований, адже причиною цього став саме адамантієвий скелет, і ось чому ми відібрали 10 супергероїв, які мають більш потужні кістки ніж Росомаха.

Кістковий мозок: Більш універсальний скелет

Костный мозг марвел

Коли справа доходить до структури кісток, кістяний скелет морлоків і Кісткового мозку можуть з легкістю витіснити Росомаху своєю абсолютною універсальністю. Тоді як основна кістяна зброю Росомахи обмежена його кігтями, Мерроу (вона ж Кістковий мозок) має здатність вирощувати кісткові нарости зі свого скелета. Потім вона може зламати їх і використовувати в якості зброї, створюючи все, що їй потрібно буде: від ножів і булав до бронежилета.

Володіючи дуже низьким больовим порогом, а також регенеративними здібностями, Мерроу – досвідчений і універсальний боєць. Нехай її скелет і не такий довговічний, як Адамант, кістки все ж міцніше, ніж у нормальної людини, а різноманітність форм, які вона може з нього виростити, робить її живим швейцарським армійським ножем.

Примарний вершник: Зло до самих кісток

Призрачный гонщик марвел

У Росомахи може і потужний кістяк, але він ховає його під шкірою і м’язами. Примарному Вершнику ці «допоміжні речі» не потрібні, він показує всім своїм ворогам свій череп оскільки абсолютно впевнений в міцності своїх кісток. Завдяки Пекельномю вогню, Примарний Вершник володіє шалено потужним кістяком, здатним перемагати таким силачів як Халк і Містер Хайд. І в тих рідкісних випадках, коли Примарного Вершника поранюють, Пекельний вогонь миттєво зцілює його і відновлює його кістки.

В одній з сюжетних ліній, яка розповідалася в «Marvel Comics Presents # 65», Росомаха намагався прорізати череп Примарного гонщика своїми адамантіевимі кігтями, але на ньому не залишилося навіть подряпини.

Королівська Кобра: Невразливі еластичні кістки

Королевская Кобра марвел

«Надлюдська довговічність» не завжди означає наявність твердих кісток. Насправді, їх відсутність може зробити вас ще більш могутнім. Клаус Вурхіс отримав зміїну силу від експериментальної протиотрути і укусу радіоактивного кобри. Як результат він отримав надлюдську силу, спритність, рефлекси, реакцію і еластичний скелет, який неможливо зламати.

Завдяки своїй надлюдській гнучкості, Королівська Кобра може протискуватися в водостічні труби і прослизати в інші вузькі місця. Містер Хайд, лиходій, який зміг поранити Халка, вбив Кобру в землю але той вижив. І нехай він, можливо, не зможе зламати щелепу супротивника своїми кістками, Король Кобра може стискати своє гнучке тіло навколо інших, подібно пітонові, роздавлюючи їх до смерті.

З точки зору підлості, невразливий скелет Короля Кобри дає йому переваги, про які Росомаха може тільки мріяти. Мало того, що він легко проходить через металошукачі, він одного разу втиснувся в поліцейські шафки для доказів. Кобра дуже могутня людина, який колись навіть очолював команду злодіїв Марвел іменовану Суспільство Змій. Проте, він не такий відомий як інші супер лиходії, але це йому навіть подобається.

Залізний Людина: Обладунок кривавого краю

Железный Человек Доспех кровоточащего края

Тоні Старк ховав свою броню в безлічі неймовірних і дивних місць: машини, валізи, рюкзаки .., але обладунок Залізної Людини Кривавого Краю фактично зберігав частинки броні в його кістковому мозку! У коміксі «The Invincible Iron Man # 25» Тоні розробив нову технологію, яка буквально «кровоточила» з його тіла і покривала його обладунками. Проблема з технологією, в кінцевому підсумку, змусила Тоні витягнути зброю з кісток, але якийсь час сила Залізної Людини була буквально в кістках Старка! В КВМ Тоні Старк експериментував з менш технологічними версіями цієї броні, проводячи експерименти з костюмом, який він міг викликати до себе за допомогою імплантатів на тілі, або носячи нанотехнологічну броню в кейсі. Але ховати зброю в кістках було однією з найдивніших речей, які робив Тоні.

В кінці хочеться додати, Росомаха може бути «кращим в тому, що він робить», але це не означає, що його скелет – краща або наймогутніша зброя.

11/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *