Хью Джекман может вернуться к роли Росомахи

Сторіс Х’ю Джекмана в Instagram вказує на те, що він може повернутися в ролі Росомахи до Кіновсесвіту Марвел, актор опублікував фан-арт Росомахи і фотографію з Кевіном Файгі.

Х’ю Джекман став синонімом персонажа Людей Ікс, граючи Росомаху, одного з найсильніших мутантів, майже 20 років. Після завершення фільму «Логан» в 2017 році, Джекман прийняв рішення закінчити з роллю Росомахи, так як його персонаж помер у фільмі, а повернення на екрани після подібної сцени актор назвав безглуздим.

Хоча дні Джекмана в ролі Росомахи, схоже, підійшли до кінця, франшиза Людей Ікс не закінчиться найближчим часом. Після численних затримок торішні «Нові мутанти» завершили серію «Людей Ікс» від Fox на досить мінорній ноті. Кевін Файгі підтвердив на SDCC 2019, що Люди Ікс з’являться в Кіновсесвіті Марвел, а Дедпул Райана Рейнольдса стане єдиним персонажем, якого не перезавантажували після того як Disney придбали 20th Century Fox. Протягом останніх декількох років ходили чутки про те хто замінить Джекмана в ролі Росомахи, але тепер схоже, що Marvel, можливо, не буде потрібно наймати нового актора.

Хью Джекман может вернуться к роли Росомахи в Марвел

У недавньому сторіс Джекмана в Instagram, актор, як здалося фанатам, дражнив всіх, що він може повернутися в ролі Росомахи. У його Instagram з’явилося два зображення з логотипом Marvel, в тому числі фан-арт від Bosslogic і ще один з Джекманом і Кевіном Файгі.

Слід зазначити, що це далеко не підтвердження того, що Джекман повернеться в ролі Росомахи. Однак дивно, що вчора він опублікував фан-арт Росомахи, а сьогодні розмістив свої фотографію з Файгі. Раніше Джекман говорив, що якщо Люди Ікс стануть частиною Кіновсесвіту Марвел, він продовжить грати Росомаху. Коли він зробив цей коментар ще в 2017 році, здавалося малоймовірним, що Люди Ікс зможуть стати частиною Марвел, оскільки права на Людей Ікс все ще належали студії Фокс. Тепер, коли приєднання мутантів до КВМ стало реальністю, бажання Джекмана могло б збутися, якби Дісней вирішили повернути його.

Незважаючи на те, що Дісней перезавантажують персонажів Людей Ікс, не можна виключати повернення Джекмана. Шанувальники неминуче будуть порівнювати нового актора з Джекманом, якщо Дісней вирішать замінити актора. Повернення Джекмана не тільки запобігло би потенційній негативній реакції, а й стало б безпечним ходом для Дісней, оскільки Джекмана в ролі Росомахи фанати підтримують протягом багатьох років.

Одним із способів для Marvel повернути Джекмана може стати концепція Мультивсесвіту і альтернативних тимчасових ліній, які показали в серіалі «Локі». З іншого боку, в 2017 році для Логана історія закінчився цілком логічно і, можливо, буде краще найняти нового актора на роль Росомахи.

06/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *