Съемки Черной Пантеры 2 должны были начаться в марте 2021 года

Зйомки «Чорної Пантери 2» повинні були початися в березні наступного року, до трагічної смерті зірки франшизи Чедвіка Боузман минулого тижня.

Сиквел повинен був стати продовженням «Чорної пантери» 2018 року, одного з найуспішніших фільмів Кінематографічного Всесвіту Marvel. Після появи головного героя в «Перший месник: Громадянська війна» Чорна пантера познайомив глядачів зі своїм домом – Вакандою. З огляду на успіх першої частини, багато фанатів раді були почути про фільм «Чорна пантера 2», який повинен був вийти влітку 2022 року.

Однак статус цього фільму далеко не найголовніше після подій минулого тижня. У п’ятницю Боузман помер від раку товстої кишки після того, як чотири роки зберігав свою хворобу в секреті. Його смерть шокувала весь Голлівуд, особливо тих, з ким він працював в Marvel. Студя поки не прийняла рішення про скасування зйомок «Чорної Пантери 2», однак після смерті Боузман фільм, на жаль, в будь-якому випадку буде виглядати зовсім інакше.

дата выхода Черная Пантера 2

Сьогодні THR опублікував статтю, в якій обговорюється майбутнє Disney та Marvel без актора. Саме з матеріалу ми дізналися, що зйомки «Чорної Пантери 2» повинні були початися в березні 2021 року.

З огляду на недавню трагедію, сиквел майже гарантовано не стартує в запланований час. Marvel, швидше за все, незабаром зроблять якесь оголошення про майбутнє «Чорної Пантери 2», але на поточний момент це не є пріоритетом і не стане їм найближчим часом.

Якщо зйомки «Чорна пантера 2» все-таки почнуться, головним завданням фільму стане необхідність віддати належне улюбленому акторові, а також перегляд впливу Т’Чалли на КВМ.

03/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *