Съемки Черной Пантеры 2 стартуют в июле 2021 года

Marvel Studios планують почати виробництво «Чорної пантери 2» в липні 2021 року, а зйомки фільму для 4 Фази Марвел триватимуть більше шести місяців.

Кінематографічний Всесвіт Marvel запустив франшизу «Чорної пантери» в 2018 році, яка перевершила всі очікування. Фільм став одним з найкасовіших фільмів всіх часів й був номінований на премію «Оскар» за кращий фільм. Це зробило розробку «Чорної Пантери 2» ще більш пріоритетною, але Marvel вирішила дочекатися закінчення зйомок деяких фільмів, перш ніж оголосити дату виходу в травні 2022 року.

Однак ці плани були сформовані до смерті Чедвіка Боузман. Зірка «Чорної пантери» помер після чотирьох років боротьби з раком. Сім’я, друзі та весь світ оплакували його останні кілька місяців, а багато фанатів досі не готові обговорювати статус «Чорної пантери 2». Партнерка по фільму Летиція Райт згадала, що було б дивно робити продовження без Боузмана. Студії Disney та Marvel Studios не поділилися будь-якою інформацією про статус фільму, а керівники тільки заявили, що вони все ще сумують про втрату.

Згідно з матеріалами THR, Marvel Studios починають оновлювати свої плани щодо «Чорної пантери 2». У звіті наголошується, що актуальний план передбачає початок зйомок в Атланті, штат Джорджія, починаючи з липня 2021 року. Виробництво, як повідомляється, триватиме більше шести місяців. Вказуючи на завершення основних зйомок до кінця наступного року, задовго до дати виходу «Чорна Пантера 2» 6 травня 2022 року.

Съемки черной пантеры 2 продлятся более шести месяцев

Новий графік виробництва «Чорної пантери 2» трохи відрізняється від початкового заявленого плану. Раніше повідомлялося, що зйомки сиквела почнуться в березні 2021 року, але це було до смерті Боузмана. Додаткові чотири місяці часу на підготовку будуть корисні не тільки для визначення шляху, по якому Чорна Пантера 2 піде без Боузмана, але й для компенсації втраченого часу викликаного пандемією.

Ця новина з’явилася після того, як Marvel та Disney підтвердили дату виходу «Чорної пантери 2» в травні 2022 року. Але навіть знаючи дату початку зйомок фільму й дату виходу, сюжет залишається загадкою. Виконавчий директор Marvel Studios Вікторія Алонсо вже підтвердила, що вони не будуть відтворювати Боузман в цифровому вигляді для сиквела, також в цьому звіті наголошується, що Шурі може отримати більшу роль.

Ще не оголошено хто буде лиходієм, але фанати будують безліч припущень, що їм може стати Доктор Дум або Намор. Оскільки до початку виробництва залишається ще кілька місяців, деякі з цих відповідей, ймовірно, з’являться не скоро. Але, принаймні, тепер є оновлена інформація про статус «Чорної пантери 2».

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *