дата выхода фильма новые мутанты

Виконавиця головної ролі Аня Тейлор-Джой розповіла, що зйомки «Нових мутантів» нарешті завершені, а сценарист і режисер Джош Бун задоволений тим, що у них вийшло.

Після більш ніж дворічної затримки фільму про нових Людей Ікс, студія Fox нарешті закінчили знімати фільм «Нові мутанти», який вийде в кінотеатри цієї весни. Знятий спільно Бунем та Кнайт Лі «Нові мутанти» розкажуть про групу з п’яти зневірених мутантів, які опинилися в пастці проти своєї волі. Тейлор-Джой зіграє Меджік, Мейсі Вільямс буде в ролі Вовчиці, Чарлі Хітон в ролі Гарматного ядра, Блю Хант в ролі Міража і Генрі Зага в ролі Санспота.

Спочатку планувалося випустити фільм навесні 2018 року, але «Нові мутанти» були заморожені компанією Fox, щоб повністю переробити фільм, який, за задумом, повинен був наблизити фільм до атмосфери «Кошмару на вулиці В’язів». А подальша покупка студією Disney студії Fox привела до того, що «Нових мутантів» відсували все далі і далі, поки його повторні зйомки не були повністю скасовані, та в результаті ми побачимо фільм в квітні 2020 року.

когда выйдут новые мутанты

В інтерв’ю Collider Video, присвяченому фільму «Емма», в якій Тейлор-Джой грає головну роль, вона підтвердила, що «Нові мутанти» вже готові. Після вона розповіла, що Бун задоволений остаточним варіантом, а потім додала, що вона і інші актори фільму просто щасливі, що нарешті можуть довести світові, що «Нові мутанти» – це реально існуючий фільм:

Я бачила остаточний варіант фільму, який дійсно хороший, тому що Джош дійсно задоволений ним, і було просто здорово знову зібрати банду разом … Наш фільм нагадував уявного друга, про який ти продовжуєш розповідати людям, що він реальний, але інші в це не вірять, бо не бачили його. Тепер я, з гордістю можу сказати: «Я ж вам казала! Він справжній!».

21/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *