закончили снимать Шанг-Чи и легенда десяти колец

Режисер Дестін Деніел Креттон, який раніше співпрацював із зіркою «Капітан Марвел» Брі Ларсон у всіх своїх фільмах, крім одного, отримав можливість працювати над фільмом для 4 Фази КВМ. І сьогодні він оголосив, що зйомки «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» завершені.

Нам покажуть протистояння Майстра кунг-фу, якого грає Лю Симу, з примарними Десять кілець на чолі з Мандарином, який на цей раз стане справжнім лиходієм, а не фальшивою версією, яку зіграв Бен Кінгслі в «Залізна Людина 3».

Також у фільмі розкажуть про абсолютно нових персонажів Кінематографічного Всесвіту Marvel, і, поряд з Вічними, це одна з найбільш очікуваних частин четвертої фази багаторічної франшизи. Спочатку запланований до виходу в лютому 2021 року «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» був перенесений на травень, але в підсумку він вийде в кінотеатрах 9 липня 2021 року. Через затримки у знімальному процесі всіх проектів Кіновсесвіту Марвел, викликаних пандемією коронавіруса, вся франшиза фактично взяла більш ніж річну перерву.

Сьогодні Креттон опублікував в Instagram зображення, яке підтверджує, що «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» офіційно завершили виробництво. Цей знімок був зроблений на знімальному майданчику, на ньому зображені Креттон, його дружина Ніккі Чапман, його сестра Джой та китайська актриса Чжан Мен.

Съемки Шанг-Чи и легенда десяти колец завершены

Новина означає, що шанувальники Marvel тепер можуть очікувати офіційних зображень знімального процесу або, можливо, навіть кадрів з фільму, які з’являться протягом наступних декількох місяців. Пост-продакшн «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець», ймовірно, почнеться найближчим часом, так що ми можливо побачимо тизер-трейлер вже в 2020 році.

Оскільки про фільм мало що відомо, крім того, що можна почерпнути з коміксів Marvel, є надія, що перші зображення точно покажуть, які персонажі, крім вже оголошених, з’являться.

З огляду на образ Мен та Креттона, можливо, вона також грає одну з ролей. Мало що відомо про те, як «Шанґ-Чі та Легенда Десяти Кілець» будуть пов’язані з іншою частиною Кіновсесвіту Марвел, тому фанати будуть сподіватися, що ранній тизер зможе показати як Майстер кунг-фу об’єднається з Кінематографічним Всесвітом Марвел.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *