Съемки сериала Локи возобновят в августе 2020

Вчора з’явилася новина про те, що «Сокіл та Зимовий солдат» повернуться до Праги восени на дев’ять днів для закінчення зйомок, але до цього вони з «Локі» повинні закінчити зйомки в Штатах.

Сьогодні в журналі Hollywood Reporter з’явилася новина про зйомки серіалу «Локі» в Джорджії, де планують відновити знімальний процес в наступному місяці. Це відповідає тому, що говорили джерела наближені до знімального процесу минулого тижня.

У мережі з’явилися чутки, що серіали, які були поставлені на паузу, дуже скоро розморозяться, а незабаром після цього продовжаться зйомки «Сокіл та Зимовий солдат».

Фанати так чекали новин про «Локі», що була навіть створена петиція, в якій від студії Марвел вимагали розповісти всі новини про стан серіалу. Marvel Studios ніколи не розповідали подібного широкій аудиторії, оскільки вони завжди вважали за краще тримати таку інформацію в рамках студії.

Але, можливо, якщо Марвел все таки вирішать більше розповісти про «Локі», ми могли б дізнатися, хто грає деяких акторів, так як частина акторського складу все ще невідома.

З чуток, «Локі» стане найдовшим з усіх серіалів для Disney + від Marvel і буде складатися з дванадцяти епізодів розділених на дві частини.

03/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *