Съемки Человек-паук 3 стартуют в школах Атланты

«Людина-павук 3» дозволили почати знімати в шкільних будівлях Атланти незважаючи на те, що всі школи міста були закриті щоб запобігти поширенню COVID-19.

Цього року пандемія справила величезний вплив на кіноіндустрію та, ймовірно, назавжди змінить її. Багато телешоу, які повернулися до виробництва, змінили свої нові сезони, включивши в них епізоди про пандемію. Незважаючи на те, що багато проектів знову повернулися на знімальний майданчик у відповідності зі строгими санітарними правилами, зйомки йшли не так гладко.

Кілька місяців тому Роберт Паттінсон захворів ковідом, що стало причиною зупинки виробництва «Бетмена». Зйомки «Крик 5» зупинилися після того, як кілька членів знімальної групи отримали позитивний результат. З огляду на складності зйомок під час пандемії, команда «Людини-павука 3» може зіткнутися з серйозними проблемами під час виробництва.

The Atlanta Journal-Constitution повідомили, що знімальній команді фільму схвалили запит на зйомки в різних школах Атланти, які були закриті через COVID-19. Спеціальний дозвіл було видано радою державних шкіл Атланти, які були закриті більше восьми місяців назад через зростаюче поширення вірусу. Згідно з матеріалом видання, доступ до шкіл знімальна група отримала за плату в сумі 50 000 доларів США.

Когда выйдет Человек-паук 3

Відкриття шкіл для зйомок фільмів вперше з весни стало позитивним знаком для відновлення кінематографічних сцен, які були неможливі з моменту закриття. Хоча Том Холланд та знімальна команда в захваті від продовження виробництва в Атланті, якщо загроза зараження коронавірусом буде велика, зйомки можуть бути скасовані в будь-який момент.

Навіть незважаючи на труднощі, з якими стикаються зйомки «Людини-павука 3», фанати готові чекати продовження скільки буде потрібно. Крім того, коли фільм почнуть знімати в Атланті, буде розкрита більш докладна інформація про наступну частину. Хоч Том Холланд й відомий своїми спойлерами, він пообіцяв, що на цей раз не буде розказувати дуже багато деталей.

На даний момент дата виходу фільму намічена на 17 грудня 2021 року. Якщо знімальна група буде дотримуватися всіх запобіжних заходів, то коронавірус не стане для них проблемою й фанати можуть очікувати появи цієї захоплюючої нової частини в наступному році.

29/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *