Таскмастер будет копировать технику боя других супергероев

Нове фото з уже перенесеного фільму «Чорна вдова» дозволяє уважніше розглянути лиходія фільму, Таскмайстера, але при цьому зберегти його особистість в секреті.

З тих пір як з’явився перший трейлер «Чорної вдови», Таскмайстер став важливим елементом маркетингової кампанії фільму, хоча його особистість все ще тримається в секреті. У коміксах Таскмайстер має здатність ідеально імітувати стиль бою будь-якої людини за якою він спостерігає. Шанувальники вже помітили безліч бойових стилів, які Таскмайстер копіював в трейлерах, від Капітана Америка до Чорної Пантери. Поки не ясно, хто ховається за маскою, але, безумовно, існує безліч теорій.

Фільм «Чорна вдова», запланований на 1 травня, було відкладена на невизначений термін через пандемію коронавіруса. Фільм став одним з багатьох великих релізів, які були перенесені через вірус, оскільки глядачі сидять вдома, а кінотеатри закривають по всьому світу. У випадку з такою взаємозалежною франшизою, як Кінематографічний Всесвіт Marvel, це може означати проблеми для всієї 4 Фази, хоча, як раніше повідомлялося, затримка «Чорної Вдови» не вплине на решту всесвіту, оскільки вона є приквелом.

Новий образ Таскмайстера був опублікований на Reddit користувачем anilsoi11. Це одне з кращих фото, які фанати досі бачили.

как выглядит таскмастер в КВМ

Останній трейлер «Чорної вдови» підтвердив, що Таскмайстер є керівником Червоної кімнати, організації, яка перетворила Наташу (Скарлетт Йоганссон) в вбивцю. Місія Наташі в «Чорній вдові» полягає в тому, щоб знищити Червону кімнату і не дати їй заподіяти біль іншим дівчатам, таким як вона.

23/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *