5 фильмов о Пауке которые нужно посмотреть

«Людина-павук: Крізь Всесвіт» скоро вийде в кінотеатрах, і перед її прем’єрою варто переглянути кілька інших хороших фільмів про Людину-павук. Перший із них мультфільм 2018 року «Людина-павук: Навколо всесвіту». У ньому відбувся дебют Майлза Моралеса, підлітка з Нью-Йорка, який захоплюється людиною-павуком. Після смерті Павука Майлзу доводиться використати свої новонабуті здібності, щоб стати новою Людиною-павуком з Нью-Йорка і зупинити Кінгпіна, що він і зробив за допомогою інших павуків із паралельних всесвітів, включаючи Пітера Б. Паркера та Гвен Стейсі, відомої також як Жінка павук.

«Людина-павук: Навколо всесвіту» також став одним з найбільш популярних проектів про Людину-павук, і «Людина-павук: Крізь Всесвіт» продовжить історію про мультивсесвіт з Майлзом, Гвен і Пітером у місії з порятунку Павуків з інших всесвітів від Плями. «Крізь Всесвіт» включає безліч варіантів Людини-павука, серед яких Бен Райлі, відомий також як Багряна Павутина, Павуче суспільство та інші. Ми зібрали 5 фільмів про Людину-павука, які варто подивитися перед «Людина-павук: Крізь Всесвіт» щоб бути в курсі подій і мати уявлення про всіх Павучків, які можуть з’явитися.

5 фільмів про Павука, які потрібно подивитися перед «Людина-павук: Крізь Всесвіт»

«Людина-павук: Навколо всесвіту»

Человек-паук: Через вселенные

Природно, першим проектом, який варто переглянути перед виходом другої частини, є його попередник – «Людина-павук: Навколо всесвіту». Крім початку героїчної подорожі Майлза Моралеса, «Навколо всесвіту» також показує, наскільки радикально відрізняються один від одного всі Люди-павуки у всесвіті Людини-павука. Пітер Б. Паркер і Жінка-павук, які стають двома найближчими союзниками Майлза у фільмі, ймовірно, також гратимуть не менш важливі ролі у «Людина-павук: Крізь Всесвіт»

«Веном 2: Карнаж»

Веном: Да будет Карнаж

«Веном 2: Карнаж», що вийшов у 2021 році, показав битву Едді та Венома проти вбивчого Клетуса Кессіді та симбіота Карнажа, а також підготував ґрунт для можливих подорожей Едді Всесвітом Людини-павука. У «Веном 2» Веном розкриває, що він та інші симбіоти, подібні до нього, походять від колективного розуму. Це відкриття має на увазі, що різні варіанти Венома в Мультивсесвіті мають міцніші зв’язки, ніж інші двійники з мультивсесвітів.

Це стає ще більш зрозумілим у фінальній сцені після титрів, де Веном переміщається в Киновсесвіт Marvel і бачить Людину-павука Тома Холланда по телевізору. Веном заявляє, що пізнає Спайді, що чітко натякає на майбутню сутичку Людини-павука та Венома, і «Людина-павук: Крізь Всесвіт» може зіграти свою роль у подальшому розвитку сюжету. Це може статися, наприклад, через іншого симбіота, який згадує події фільмів про Венома, щоб надати більш глибокий погляд на їхній колективний розум, або можлива несподівана поява Венома Харді у фільмі.

«Людина-павук: Повернення додому»

Человек-паук: Возвращение домой

«Людина-павук: Повернення додому» 2017 року є справжнім сольним дебютом Пітера Паркера Тома Холланда у Кіновсесвіті Marvel після його появи у фільмі «Перший месник: Протистояння» у попередньому році. Його Людина-павук може мати потенційне значення для «Людина-павук: Крізь Всесвіт». Адже в результаті угоди між Sony і Marvel щодо кіноправ на Людину-павука всі сольні фільми про Людину-павука виробляються Sony, включаючи «Людина-павук: Повернення додому».

Це стає ще цікавішим, враховуючи чутки про появу Людини-павука Холланда в «Людина-павук: Крізь Всесвіт». Крім того, «Повернення додому» сам по собі готує ґрунт для появи Майлза в Кінематографічному Всесвіті Марвел, коли його дядько Аарон Девіс зустрічається зі Спайді в одній зі сцен, а у видаленій сцені показується, як Аарон дзвонить по телефону Майлзу.

«Людина-павук: Далеко від дому»

Человек-паук: Вдали от дома

Сіквел «Людина-павук: Повернення додому» 2019 року, «Людина-павук: Далеко від дому», також має значення для «Людина-павук: Крізь Всесвіт» за подібними логістичними причинами, як і «Повернення додому». З точки зору сюжету, «Далеко від дому» також готує різні елементи історії Людини-павука Холланда, які можуть виявитися важливими для його передбачуваного камео в «Крізь Всесвіт». Одним із важливих елементів є роман Пітера з Мері Джейн, пам’ять про який може важко впливати на Пітера після того, як його пам’ять про нього стирають у Мері Джейн і у всього світу у фільмі «Людина-павук: Додому шляху нема». Крім того, Пітер Паркер Холланда по-справжньому починає свій шлях як супергерой-одинак у «Далеко від дому».

Після героїчної жертви Залізної Людини у фільмі «Месники: Фінал», Людина-павук стикається з новим викликом, борючись з Містеріо самостійно в «Людина-павук: Далеко від дому». Крім того, «Далеко від дому» став першим фільмом у всесвіті Marvel, який натякає на Мультивсесвіт, хоч це і було частиною злісного прийому Містеріо. Але це і його значення як глави в житті Пітера Паркера робить його ще одним обов’язковим фільмом для перегляду перед можливою появою Холланда в «Людина-павук: Крізь Всесвіт».

«Людина-павук: Додому шляху нема»

Человек-паук: Нет пути домой

«Людина-павук: Додому шляху нема» 2021 року став одним із найуспішніших фільмів в історії та підкорив глядачів спільним виступом Людини-павука Холланда поруч із Людиною-павуком Тобі Магуайра та Ендрю Гарфілда. «Додому шляху нема» повноцінно вводить Мультівсесвіт в Киновсесвіт Marvel завдяки появам Магуайра, Гарфілда і багатьох лиходіїв з їх власних всесвітів, що дозволяє «Людина-павук: Крізь Всесвіт» легко відкрити двері в будь-який з їх всесвітів.

Згідно з згаданою раніше чуткою про появу Холланда у фільмі, вона може не бути єдиною. Версії Людини-павука Магуайра та Гарфілда також можуть повернутися, оскільки їхні голоси в трейлері «Людина-павук: Крізь Всесвіт» здаються потенційним натяком на це. З урахуванням можливості, що Холланд, Магуайр та Гарфілд озвучать своїх Павуків в анімаційному фільмі та його масштабній історії про Мультивсесвіт, «Людина-павук: Додому шляху нема» може стати другим за значимістю після «Людина-павук: Крізь Всесвіт» серед фільмів про Людину-павука

24/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *