что посмотреть перед черная вдова

Оскільки історія Наташі Романофф нарешті стане відома в «Чорній вдові», важливо знати про всі події, які відбувалися раніше в Кіновсесвіті Марвел і привели глядача до цього фільму.

Через більш ніж десять років після її дебюту в «Залізній людині 2» Наташа Романофф (Скарлетт Йоханссон) нарешті отримала свій власний фільм «Чорна вдова», в якому розповідається про дивні обставини, коли персонаж вже мертвий. Але завдяки опису її істинного минулого, без істотних доказів того, ким вона була насправді до приєднання до Месників, передісторія Наташі залишається однією з найсерйозніших загадок Кіновсесвіту Марвел.

Marvel Studios зволікали з наданням їй власного фільму, оскільки спроба зняти фільм про Чорну вдову була поспішно припинена в 2004 році після провалу в прокаті «Еон Флакс», а фільм про Наташу заморозили на багато років. І це не дивлячись на небажання Айка Перлмуттера визнати, що вона (або будь-які жінки-супергерої) можуть успішно продавати іграшки та товари.

Напередодні виходу «Чорної вдови» і з урахуванням 23 фільмів, які вийшли раніше, дуже важливо переглянути кожен момент в історії Наташі Романофф до сьогоднішнього дня. Занадто довго її ігнорували як сольного персонажа, тим не менш, вона зіграла важливу роль в декількох арках КВМ, і хоча її історія закінчилася після подій «Завершення», кожна другорядне поява персонажа було прелюдією до сольного фільму.

«Залізна Людина 2»

Железный Человек 2 Черная Вдова

Вперше з’явившись в «Залізній людині 2» в якості нового помічника Тоні Старка, нам показали, що її справжньою суперсилою були хитрощі і маніпуляції. Марвел намагалися уникати використання ідеї про те, що сексуальність Нат є зброєю, після того, як спочатку представили її як любовний інтерес Тоні, оскільки Marvel Studios намагалися завжди з повагою ставитися до своїх жіночих персонажів.

«Перший месник» и «Перший месник: Друга війна»

Первый мститель Черная Вдова

Хоча перша поява Скарлетт Йоханссон в КВМ сталася в «Залізній людині 2», її історія, можливо, почалася раніше, під час перетворення Бакі в Зимового солдата. Це почалося, коли його вважали мертвим в «Перший месник», але він вижив завдяки сироватці суперсолдата Арніма Зола, яка стала одним з ключових інгредієнтів найважливішої секретної зброї Гідри. Іншою стороною було уявне перепрограмування того, що зробило його Зимовим солдатом, і що пов’язує його з програмою «Чорна вдова». Хоча зв’язок між Наташею і Бакі не такий очевидний в Кіновсесвіті Марвел, в коміксах історія Бакі тісно пов’язана з минулим Чорної вдови.

Говорячи більш конкретно, Наташа зіграла ключову роль в «Зимовому солдата», помінявши вірність Залізній людині на Капітана Америку. Найбільш інтригуючим в сіквелі стало те, що Наташа була готова розкрити світові своє минуле в рамках розповіді про секрети Гідри. На жаль це не було досліджено в Кіновсесвіті Марвел, в фільмах лише сказали про «Червону кімнату».

«Месники»

Мстители Черная Вдова

«Месники» були першим натяком на справжнє минуле Наташі. Фільм також став першою згадкою Будапешта в Кіновсесвіту Марвел, де вона і Соколине око провели важливу місію, яка по-різному відбилася на них обох. Оскільки таємниця того, що сталося в Угорщині, нависла над КВМ навіть після її смерті, було неминучим, що відповіді з’являться в «Чорній вдові».

До того ж Локі трохи прочинив світло на минуле Наташі і її минулих гріхах, додавши деталі, які ніколи не пояснювалися: «Чи зможете ви стерти стільки червоного? Дочка Дрейкова, Сан-Паулу, пожежа в лікарні. Бартон розповів мені все ».

«Месники: Ера Альтрон»

Мстители Эра Альтрона Черная Вдова

Після натяків на кримінальне минуле Наташі до її переходу в Щ.И.Т. в «Месники» Джосса Уідона, «Ера Альтрон» починає досліджувати Чорну Вдову як жертву, а не просто злочинця. Завдяки винахідливому застосування запаморочливих здібностей Багряної Відьми, ми побачили жахливе минуле Наташі в Червоній кімнаті.

«Перший месник: Протистояння»

первый мститель противостояние Черная Вдова

«Перший месник: Протистояння» закінчується там, де починається «Чорна Вдова», коли Наташа Романофф виявилася в бігах після зради Тоні Старка і генерала Росса. У той час як перехід Наташі на сторону Кепа, можливо, був шоком, це повністю відповідало її арці, маніпулювати ситуацією щоб отримати інформацію і зміцнити власне становище. Після того, як її обман був розкритий, Старк сказав їй бігти і сховатися, що вона слухняно зробила, сховавшись перед тим як стати частиною Секретних Месників Стіва Роджерса в «Війні Нескінченності». «Чорна Вдова» заповнить все, що було між цими двома точками.

«Війна нескінченності» і «Завершення»

мстители финал Черная Вдова

Ці проекти варто розглядати не як кульмінацію Саги Нескінченності, а як окремі події для створення «Чорної Вдови». І хоча події цих фільмів йдуть після «Чорної Вдови» на часовій шкалі, обидва містять важливі моменти, які змінюють те, як буде розгортатися сольний фільм про Наташу.

По-перше, як вона повернулася як Месник напередодні «Війни нескінченності», оскільки «Протистояння» закінчилося тим, що вона втекла. І по-друге, питання її смерті і, що найбільш доречно, чому вона глибоко вірила, що вона повинна бути тією, хто віддасть своє життя на Вормірі, щоб дозволити Соколиному оку жити.

05/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *