Опубликованы фото со съемок нового Бэтмена

Режисер Бетмена Метт Рівз підтвердив, що фільм не буде історією походження, оскільки він переглянув свій підхід до адаптації коміксів.

Спочатку задуманий як продовження «Темного лицаря», «Бетмен» з тих пір перетворився на щось зовсім інше. Коли Аффлек пішов з Розширеного всесвіту DC, Роберт Паттінсон взяв на себе цю роль, ознаменувавши повернення Бетмена в Кіновсесвіт DC. У додачу до Паттінсона в зоряний акторський склад входять Джеффрі Райт, Енді Серкіс, Колін Фаррелл, Пол Дано і Зої Кравіц. «Бетмен», мабуть, стане захоплюючою адаптацією коміксів.

Оскільки Паттінсон на 14 років молодше Аффлека, фанати задаються питанням, яку версію Хрестоносця в Плащі вони побачать в «Бетмені». Близько року тому повідомлялося, що новий фільм не буде змінювати відому історію походження Бетмена, натомість він буде зображувати його героєм, у якого є деякий досвід боротьби зі злочинністю, але який в той же час все ще намагається знайти вихід в певних ситуаціях. Днями Рівз підтвердив цю деталь сюжету, розповівши глядачам основну ідею свого підходу.

В інтерв’ю Nerdist Рівз розповів про своє бачення «Бетмена» і про те, як він зобразить походження персонажа:

Я хотів зробити не оповідання про походження, а розповідь, в якій герой приймає своє походження, оскільки воно сформувало його таким який він є. Як і попередник, цей Бетмен в основному бореться зі злочинністю. Але це не означає, що він повністю розуміє хто він такий. У цьому вся ідея тіньового «Я» і того, що рухає вами, і на що ви готові заради пізнання себе.

как выглядит новый бэтмобиль

Це безперечно мудрий крок з боку Рівза, тим більше що походження Бетмена вже вкоренилося в поп-культурі. Цей момент був зображений на екрані кілька разів в минулому (включаючи торішнього «Джокера»), і більшість глядачів, ймовірно, вважали за краще б пропустити його, щоб побачити більше цікавих історій. Це нагадує те, як Кінематографічний Всесвіт Marvel вчинив з Людиною-павуком, роблячи тільки натяки на смерть дядька Бена, в той час як молодий Пітер Паркер намагався стати героєм.

Виходячи з того, що говорить Рівз, схоже, що Брюс Уейн Паттінсона все ще зіткнеться з важкою емоційною травмою, пов’язаною з втратою батьків і спробою подолати це. Оскільки виробництво «Бетмена» в даний час затримується через пандемію коронавіруса, шанувальникам, можливо, доведеться почекати трохи довше, ніж очікувалося, щоб побачити кінцевий продукт, але воно того варте.

10/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *